مجله بازی, اخبار

آپدیت جدید No Man’s Sky در پنجمین سالگرد عرضه‌ این بازی منتشر خواهد شد

آپدیت جدید No Man’s Sky

بازی No Man’s Sky در تاریخ هشتم آگوست ۲۰۱۶ (۱۹ مرداد ۱۳۹۵) عرضه شد و هم‌اکنون در پنجمین سالگرد عرضه‌ی آن هستیم. در برهه زمانی که بازی به تازگی عرضه شده بود، بحث زیادی پیرامون باگ‌ها و عدم وجود بسیاری از ویژگی‌ها مثل قابلیت چند نفره در بازی شکل گرفته بود. اما در طول ۵ سال اخیر، استودیو Hello Games با انتشار تعداد زیادی آپدیت‌ رایگان، بازی را به طور قابل توجهی بهبود داد. به مناسبت پنجمین سالگرد عرضه‌ی بازی، دیروز استودیو Hello Games تریلر جدیدی از بازی منتشر کرد و در آن تریلر اعلام نمود که آپدیت جدیدی برای بازی منتشر خواهد شد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این آپدیت بزرگ و رایگان که «Frontiers» نام دارد، مشخص نشده است و صرفا گفته شده است که این آپدیت «به زودی» منتشر خواهد شد. آقای «شاون موری»، موسس استودیو Hello Games، در مورد این آپدیت جزئیاتی را در وبسایت PlayStation Blog منتشر کرده است. آقای موری در این باره توضیح داده است:

«از یک جهت، این فقط یک به روز رسانی دیگر است. اما از جهاتی دیگر، محتوایی است که همیشه مایل بودیم به بازی اضافه کنیم و خب، این به روز رسانی برای پنجمین سالگرد عرضه‌ی بازی، مناسب به نظر می‌رسد. البته هنوز چیزهای هیجان‌انگیز زیادی وجود دارد که می‌خواهیم آن‌ها را در بازی امتحان کنیم.»

اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد آپدیت «Frontiers» به زودی منتشر خواهد شد، پس باید فعلا منتظر بمانیم. بازی No Man’s Sky هم‌اکنون برای کنسول‌های Xbox One، Xbox Series X، Xbox Series S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. آپدیت بزرگ قبلی، یعنی Prisms، یکسری بهبودهای بصری به بازی اضافه کرد؛ مثلا اضافه شدن قابلیت‌های Parallax Occlusion Mapping، Screen Space Reflections، طراحی‌های جدید برای کابین فضاپیما، پشتیبانی از DLSS و مواردی از این قبیل.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.