اخبار, مجله بازی

انتشار بازی Life Is Strange: Remastered Collection تا اوایل سال 2022 به تعویق افتاد.

بازی Life Is Strange: Remastered Collection

با توجه به استمرار شرایط همه‌گیری ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، حال، توسعه دهندگان از زمان بیشتری برای کار روی این عنوان، برخوردار خواهند بود.

استودیوی Deck Nine Games اعلام کرد که عرضه‌ی بازی Life Is Strange: Remastered Collection که شامل نسخه‌های ریمستر شده‌ی عناوین Life Is Strange و Life Is Strange: before The Storm می‌باشد، با تاخیر مواجه شده است. و به جای عرضه در ماه سپتامبر، باید در اوایل سال 2022 منتظر انتشار این عنوان باشیم. البته روند توسعه‌ی بازی جدید این مجموعه، به نام Life Is Strange: True Colors همچنان طبق برنامه پیش می‌رود و در تاریخ از قبل مشخص شده، یعنی 10 سپتامبر منتشر خواهد شد. همچنین DLC در نظر گرفته شده برای این بازی یعنی Wavelengths نیز، در تاریخ 30 سپتامبر به بازار عرضه خواهد شد.

مدیران استودیو Deck Nine Games دلیل این تاخیر را، مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، عنوان کرده‌اند. “ما می‌خواهیم هر گونه فشار اضافی بر روی تیم توسعه‌ی بازی Life Is Strange: Remastered Collection را، با ایجاد فاصله بیشتر بین عرضه‌ی عناوین Life Is Strange: True Colors وLife Is Strange: Remastered Collection، کاهش دهیم.” طبق گفته‌های سازندگان، طی چند ماه آینده، جزئیات بیشتری از این بازی، به اطلاع طرفداران خواهد رسید و از اولین تریلر بسته‌ی الحاقی Wavelengths نیز، فردا رونمایی خواهد شد.

عنوان Life Is Strange: Remastered Collection، هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S  PS4، PS5، PC و نینتندو سوئیچ در حال توسعه است. این بازی علاوه بر دو عنوان اول این مجموعه، شامل گرافیک بالاتر و همچنین بهبودهایی در زمینه گیم‌پلی و طراحی پازل‌ها برخوردار خواهد بود. محتویات اضافی مانند اپیزودهای خداحافظی و لباس‌های بیشتر برای شخصیت Chloe نیز، در این نسخه به بازی اضافه خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.