اخبار, مجله بازی

بازی Back 4 Blood، از حالت Versus Campaign یا مشابه آن، برخوردار نخواهد بود.

با توجه به اعلام رسمی سازندگان بازی در دیسکورد، حالت پرطرفدار Versus Campaign که در سری بازی‌های Left 4 Dead حضور داشت، جزء برنامه‌های آنان برای عنوان Back 4 Blood قرار ندارد.

بازی Back 4 Blood، تا چند ماه دیگر منتشر خواهد شد و هم اکنون نیز در مرحله‌ی بتا، به سر می‌برد. تا به حال، بازخوردهای متفاوتی از سوی کسانی که نسخه‌ی بتا را تجربه کرده‌اند، دیده شده و به نظر می‌رسد که بیشتر افراد به موفقیت بـازی امیدوار هستند. همان طور که اکثر افراد احتمالاً اطلاع دارند، بازی Back 4 Blood، به عنوان یک دنباله‌ی معنوی برای سری بازی‌های Left 4 Dead، توسعه یافت. اما به نظر می‌رسد که یکی از حالت‌های به شدت محبوب آن بازی، در عنوان Back 4 blood غایب خواهد بود.

طبق اطلاعاتی که یکی از کاربران وب سایت Reddit به اشتراک گذاشته است، آقای Chris Ashton، مدیر ارشد بخش طراحی بازی، در پاسخ به این سوال که آیا حالت Versus Campaign یا چیزی مشابه آن، در بازی وجود خواهد داشت یا خیر، اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای افزودن این حالت به نسخه‌ی نهایی بازی، مد نظر سازندگان نیست. او همچنین در ادامه اظهار داشت:” در بازی Back 4 Blood، تجهیزات دفاعی بسیاری وجود خواهد داشت و هر کدام از مبارزان (Specialist) نیز، توانایی بـالایی در کمین کردن دارند. در نتیجه برای این سبک بازی، دفاع کردن از یک پایگاه، بسیار جذاب‌تر از فرار کردن از نقطه‌ی A به سمت نقطه‌ی B، خواهد بود.”

البته این موضوع، احتمالاً زیاد هم برای مخاطبان تعجب برانگیز نخواهد بود. چون تا به حال، هیچ صحبتی مبنی بر وجود این حالت در بازی، نشده بود. اما به هر حال طرفداران سری بازی‌های Left 4 Dead، قطعاً از نبود این حالت، ناامید خواهند شد. حالت Versus Campaign در بازی Left 4 Dead بدین ترتیب بود که یک تیم متشکل از بازماندگان (Survivers) را، در مقابل تیمی دیگر متشکل از افراد آلوده (Infected) قرار می‌داد و این دو گروه باید طی سه رانـد مختلف، با یکدیگر به رقابت می‌پرداختند. این حالت در بازی Left 4 Dead، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده بود. و می‌توان امیدوار بود که حداقل حالتی شبیه به آن را، در بازی Back 4 Blood، شاهد باشیم.

عنوان Back 4 Blood، در تاریخ 12 اکتبر سال جاری برای کنسول‌های PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این بازی همچنین در روز اول عرضه، به صورت رایگان در دسترس مشترکان سرویس Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.