اخبار, مجله بازی

بازی Call Of Duty: Vanguard احتمالا در اواسط شهریور رونمایی خواهد شد.

بازی Call Of Duty: Vanguard

عنوان جدید سری بازی‌های Call Of Duty که امسال Vanguard، نام خواهد داشت و توسط استودیوی Sledgehammer Games در حال توسعه است، دوباره این فرانچایز دوست داشتنی را به بازه‌ی زمانی جنگ جهانی دوم می‌برد.

اکتیویژن تا کنون فقط تایید کرده است که بازی Call Of Duty: Vanguard، یک تجربه‌ی نسل بعدی به همراه کیفیت بصری فوق العاده در بخش کمپین، Multiplayer (چند نفره) و همچنین حالت‌های کوآپ جذاب، خواهد بود که اکوسیستم فعلی این سری بازی‌ها را، به سطح جدیدی ارتقاء خواهد داد.

طی چند ماه گذشته، گزارشاتی مبنی بر رونمایی از این بازی، در اواسط شهریور ماه منتشر شده بود. و همچنین تصور می‌شود که به احتمال زیاد، این موضوع از طریق برگزاری یک رویداد در بازی Call Of Duty Warzone صورت خواهد گرفت. پس از آن، دیگر هیچگونه اطلاعاتی راجع به تاریخ در نظر گرفته شده برای رونمایی از این عنوان مورد انتظار به بیرون درز نکرده است. اما آخرین برنامه‌ی کاری اعلام شده برای رویداد Gamescom، که دیروز منتشر شد، می‌تواند تا حدودی به ما کمک کند.

برگزارکنندگان رویداد Gamescom اعلام کردند که کمپانی اکتیویژن نیز، در این رویداد سالانه که امسال فقط به صورت دیجیتالی و طی روزهای 25 تا 27 آگوست، برگزار خواهد شد، شرکت خواهد داشت. هر چند این موضوع، دلیل موثقی برای رونمایی از بازی قبل از آن تاریخ نمی‌باشد، اما با شایعاتی که قبلاً در مورد زمان رونمایی این عنوان منتشر شده بود، از لحاظ زمانی مطابقت دارد.

سال گذشته، برای اولین بار در مجموعه‌ی Call Of Duty، رونمایی از عنوان جدید این فرانچایز یعنیCall Of Duty: Black Ops Cold War، طی یک رویداد در بازی Call Of Duty Warzone صورت گرفت. این رویداد رونمایی، چند هفته پس از انتشار فصل پنجم بازی Call Of Duty: Modern Warfare، برگزار شد که سازندگان نیز از طریق قرار دادن ایستراِگ‌های مختلف، سعی در راهنمایی بازی بازان جهت اطلاع از آن داشتند. در نهایت رویداد رونمایی بازی در تاریخ 26 آگوست سال گذشته، برگزار شد.

به طرز جالبی، فصل بعدی عنوان Call Of Duty: Black Ops Cold War، فصل پنجم آن خواهد بود که به نظر می‌رسد از تاریخ 11 آگوست، در دسترس قرار خواهد گرفت. و این، بهترین زمان ممکن است تا سازندگان، یکی دو هفته را صرف قرار دادن ایستراِگ‌های مختلف در جهان بازی نمایند، تا اینکه زمان رونمایی رسمی از بازیCall Of Duty: Vanguard فرا برسد.

تمام این تاریخ‌های گفته شده را که در نظر بگیریم، می‌توان انتظار داشت که از عنوان Call Of Duty: Vanguard بین روزهای 18 تا 25 آگوست، رونمایی خواهد شد که به کمپانی اکتیویژن نیز، این فرصت را خواهد داد تا در کنفرانس Gamescom خود، جزئیات بیشتری از بازی را به اطلاع طرفداران برساند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.