مجله بازی, اخبار

بروزرسانی نسل بعدی بازی Horizon: Forbidden West رایگان خواهد بود

برزورسانی نسل بعدی بازی Horizon: Forbidden West

روز گذشته، سرانجام از نسخه‌های مختلف عنوان انحصاری و مورد انتظار کنسول‌های سونی یعنی Horizon: Forbidden West رونمایی شد که البته با حواشی زیادی نیز، همراه بود. در ابتدا اعلام شد که نسخه‌ی استاندارد این عنوان، از آپدیت نسل بعدی رایگان برخوردار نیست و افرادی که خواهان این قابلیت هستند، باید نسخه‌ی Deluxe بازی که بیست دلار قیمت بیشتری دارد را، خریداری کنند. اما پس از انتقادهای فراوان نسبت به این سیاست قیمت گذاری، حالا سران شرکت سونی از تصمیم اولیه خود، عقب نشینی کرده و بدین ترتیب، دارندگان نسخه‌ی PS4 بازی نیز، بروزرسانی نسل بعدی این عنوان را به صورت کاملاً رایگان دریافت خواهند کرد.

جیم رایان، رئیس بخش سرگرمی های تعاملی سونی (SIE)، طی بیانیه ای در بلاگ رسمی پلی استیشن اعلام کرد:” سال گذشته، ما به همه اطمینان داده بودیم که عناوین لانچ ما، شامل بروزرسانی رایگان نسخه‌ی PS4 به نسخه‌ی PS5، خواهند بود. که این مورد، شامل بازی Horizon: Forbidden West نیز می‌شد. اما در ادامه، به دلیل شیوع ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، نتوانستیم بازی را در زمان از پیش تعیین شده، عرضه کنیم. ولی به هر حال، ما به قول خود عمل خواهیم کرد. افرادی که نسخه‌ی نسل هشتمی بازی Horizon: Forbidden West را خریداری کنند، به صورت رایگان از آپدیت نسل بعدی این عنوان روی کنسول PS5، برخوردار خواهند شد. به علاوه باید تایید کنم که از این به بعد، بروزرسانی نسل بعدی عناوین میان نسلی انحصاری پلی استیشن (بازی هایی که هم برای PS4 و هم برای PS5 عرضه می‌شوند)، هزینه‌ای ده دلاری به همراه خواهد داشت. این موضوع در مورد عناوین God of War بعدی و Gran Turismo 7 و به طور کلی، هر بازی انحصاری میان نسلی که توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی منتشر شود، صادق خواهد بود.”

بازی Horizon: Forbidden West، که در حال حاضر توسط استودیوی Guerilla Games در حال توسعه است، قرار است تا در تاریخ 29 بهمن ماه سال  1400، برای کنسول‌های PS4 و PS5، منتشر شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.