مجله بازی, اخبار

بنابر گزارشات منتشر شده، بازی جدیدی از مجموعه‌ی Twisted Metal در دست ساخت قرار دارد

بازی جدید Twisted Metal

بر اساس شایعات جدیدی که به گوش می‌رسد، سونی در حال توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Twisted Metal است و به احتمال زیاد، این عنوان در سال 2023 عرضه خواهد شد.

کمپانی سونی از فرانچایزهای انحصاری بسیار محبوبی برخوردار است که تعداد زیادی از آنها برای مدت زمانی طولانی، به فراموشی سپرده شده‌اند و در عین حال، خیل عظیمی از طرفداران نیز، امیدوار به احیای این مجموعه بازی‌های نوستالژیک هستند. یکی از این فرانچایزها، سری بازی‌های ماشین جنگی Twisted Metal است، که آخرین نسخه‌ی منتشر شده از آن، به سال 2013 و کنسول PS3 باز می‌گردد. موضوعی که به نظر می‌رسد قرار است دچار تغییر شود.

با توجه به اخبار منتشر شده توسط یکی از اینسایدرهای معتبر دنیای گیم، یعنی آقای تام هندرسون، نسخه‌ی جدید این مجموعه، هم اکنون در دست ساخت قرار دارد و برای عرضه در سال 2023 میلادی، در نظر گرفته شده است. متن منتشر شده توسط تام هندرسون، بسیار مختصر و کوتاه است. در نتیجه باعث طرح سوالات زیادی پیرامون بازی شده است. آیا این نسخه‌ی جدید، یک ریمیک، ریبوت و یا به طور کلی یک بازی جدید خواهد بود؟ پرسش‌هایی است که پاسخ آنها در آینده مشخص خواهد شد. در حال حاضر، یک مجموعه‌ی تلویزیونی نیز بر اساس فرانچایز Twisted Metal در حال ساخت است. بنابراین ممکن است این دو مورد به نحوی با یکدیگر مرتبط باشند..

البته با وجود اخباری که از سوی تام هندرسون منتشر شده، همچنان هیچ تضمینی وجود ندارد که این اخبار واقعاً درست باشد. هر چند در همین مدت، آقای Andy Robinson از وب سایت VGC نیز، طی پیامی در توییتر اعلام کرد که طبق اخباری که به دست او رسیده است، عنوان جدید سری Twisted Metal در حال توسعه است.

با این حال، مجموعه‌ی Twisted Metal، تنها فرانچایزی نیست که توسط سونی، فراموش شده است. طی هفته‌های گذشته، شایعاتی نیز مبنی بر در دست ساخت بودن نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Wipeout برای کنسول‌های PS5 و PSVR 2، پخش شده بود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.