مجله بازی, اخبار

تاریخ انتشار محتوای گسترش دهنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator با عنوان Top Gun: Maverick به تاخیر افتاد.

marevick

تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator، یعنی Asobo Studio و شرکت مایکروسافت از همان ابتدا اعلام کرده بودند که تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Top Gun: Maverick با تاریخ نمایش فیلم آن در سینماها، همزمان خواهد بود. بر همین مبنا، تاریخ عرضه‌ی این بسته ی الحاقی مصادف با تاریخ اکران فیلم، تصور می‌شد.

حال بر اساس گزارش جدید منتشر شده توسط وب سایت Eurogamer، با توجه به تعویق رسمی تاریخ اکران فیلم، زمان عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی نیز، تغییر کرده است. بلاگ رسمی بازی Microsoft Flight Simulator در قالب پیامی به این موضوع واکنش نشان داده است. ” کمپانی Paramount Pictures، به تازگی تاریخ اکران فیلم Top Gun: Maverick را به منظور همزمانی با رویداد Memorial Day (روز یادبود کشته شدگان جنگی در آمریکا) تا 27 می سال 2022، به تعویق انداخته است. همان طور که در گذشته نیز اعلام شده بود، محتوای گسترش دهنده Top Gun: Maverick نیز، همزمان با تاریخ اکران فیلم، برای پلتفرم‌های PC، Steam، Xbox Series X/S و سرویس Xbox Game Pass منتشر خواهد شد.”

این خبر دقیقاً بعد از اینکه کمپانی Paramount Pictures از تعویق تاریخ رسمی اکران فیلم خبر داد، به اطلاع طرفداران رسید. قبل از این قرار بود تا فیلم Top Gun: Maverick در تاریخ 19 نوامبر سال 2021، اکران شود.

به طرز عجیبی، فیلم سینمایی Top Gun: Maverick که تام کروز را به عنوان ستاره اصلی فیلم در فهرست بازیگران خود دارد، تاریخ اکران خود را بر اساس تاریخ نمایش فیلم بلاک باستر دیگر تام کروز یعنی Mission Impossible 7، تنظیم کرده است. فیلم اکشن موردانتظاری که حالا در تاریخ 22 آگوست سال 2022، به روی پرده خواهد رفت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.