اخبار, مجله بازی

حجم احتمالی بازی Halo Infinite مشخص شد

حجم Halo Infinite

با توجه به تصویر منتشر شده در فضای مجازی، به نظر می‌رسد که حجم احتمالی نسخه‌ی نهایی بازیHalo Infinite، روی کنسول‌های Xbox مشخص شده است. هر چند که از میزان حجم مورد نیاز بازی، روی هر کدام از کنسول‌ها به صورت جداگانه، اطلاعاتی در دسترس نیست.

عنوان Halo Infinite، محصول استودیو 343 Industries یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال به شمار می‌آید، و حال به نظر می‌رسد که حجم نهایی بازی فاش شده است. این تصویر منتشر شده از فروشگاه Xbox، نشان می‌دهد که بازی در زمان لانچ، حجمی معادل 97.24 گیگابایت خواهد داشت.

هر چند که هنوز مشخص نیست این تصویر فاش شده، متعلق به کدام یک از کنسول‌های Xbox است، اما عده‌ی زیادی معتقدند که به احتمال زیاد مربوط به کنسول Xbox Series X می‌شود. بنابراین، دارندگان کنسول‌های نسل قبل و Xbox Series S، می‌توانند امیدوار باشند که حجم نهایی بازی برای این کنسول‌ها، تا حدودی کمتر خواهد بود. البته تا کنون هیچکدام از این جزئیات به صورت رسمی توسط توسعه دهندگان، تایید نشده است. پس نمی توان خیلی به صحت آنها اعتماد کرد.

با این حال، چنین موضوعی زیاد هم تعجب برانگیز نخواهد بود. بازی‌های Gears 4، Gears 5 و حتی آخرین عنوان از سری بازیدهای forza Horizon، همگی از حجم بسیار بالایی برخوردار بودند. بازخوردهای منتشر شده از تست بتای بازی Halo infinite، تا کنون به شدت مثبت بوده و طرفداران این مجموعه، حال بیش از هر زمانی، مشتاق تجربهدی جدیدترین ماجراجویی Master chief هستند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.