درباره نخل مارکت

در روزهایی که تکنولوژی به سرعت برق و باد در حال پیشرفت است دور از ذهن نیست که ویدیو گیم نیز با همین سرعت همه‌گیر شود. در این روزها ویدیو گیم به یک جز جدایی ناپذیر از زندگی روزمره انسانها درسراسر دنیا تبدیل شده است.در این راستا نخل مارکت تصمیم به ایجاد بستری مناسب برای تولید محتوا و فروش محصولات گیمینگ و سرگرمی به صورت اختصاصی برای تمام افراد جامعه در قالب های مشخص گرفته است.هدف نخل مارکت از این تصمیم بهینه کردن خرید و بالا بردن اطلاعات کاربران و تمام کسانی است که به هر طریقی با ویدیو گیم سرو کار دارند . از دیگر مواردی که ما را به این تصمیم مصمم کرده است، ناآگاهی اکثر خانواده‌ها و اقشار جامعه در مورد ویدیو گیم ها و نحوه برخورد با کودکان و نوجوانانی است که به ویدیو گیم علاقه‌مند هستند. چرا که این صنعت بر خلاف باور غلط اکثر خانواده‌ها می‌توانند بسیار سودمند باشد و در راستای آموزش و پیشرفت ذهن و توانمند کردن حافظه استفاده شود. این موارد مثبت زمانی حاصل می شوند که کاربران اطلاعات کافی را در رابطه با این صنعت به دست آورند در غیر اینصورت ویدیو گیم ها می توانند مخرب باشند.
از این رو نخل مارکت فعالیت خود را در سه زمینه دنبال می‌کند:

لوگو نخل مارکت

سرگرمی برای همه

Family

در نخل مارکت Family هدف اصلی آموزش خانواده هایی است که به با ویدیو گیم سر و کار دارند. ارائه آموزش‌های رایگان برای استفاده‌ی مناسب از ویدیو گیم ها و معرفی محصولاتی که باعث می‌شوند خانواده‌ها بتوانند ویدیو گیم را به صورت گروهی در کنار هم تجربه کنند ، دستور کار نخل مارکت است.

فمیلی

Women

در نخل مارکت Women هدف اصلی ایجاد بستری مناسب برای فعالیت خانم هایی است که به این صنعت علاقه مند هستند . تهیه کالاهای متناسب با سلیقه این قشر علاقه مند در اولویت کار نخل مارکت است .

وومن

Pro

در نخل مارکت Pro نیز هدف اصلی ایجاد بستری مناسب برای قشر حرفه ای گیمر هاست که امروزه از تفریح و سرگرمی به یک شغل تبدیل شده است. نخل مارکت درصدد است تا بتواند کالاهای مورد نیاز این کاربران را معرفی و با قیمتی مناسب به فروش برساند و تا حد امکان از این قشر حمایت های مادی و معنوی را به عمل آورد.

پرو

امیدواریم بتوانیم در راستای این اهداف بزرگ قدم های مثبتی برداریم و نخل مارکت را تبدیل به مرجعی مطمئن برای این صنعت بنماییم .