درباره نخل مارکت

در روزهایی که تکنولوژی به سرعت برق و باد در حال پیشرفت است دور از ذهن نیست که ویدیو گیم نیز با همین سرعت همه‌گیر شود. در این روزها ویدیو گیم به یک جز جدایی ناپذیر از زندگی روزمره انسانها درسراسر دنیا تبدیل شده است.در این راستا نخل مارکت تصمیم به ایجاد بستری مناسب برای تولید محتوا و فروش محصولات گیمینگ و سرگرمی به صورت اختصاصی برای تمام افراد جامعه در قالب های مشخص گرفته است.هدف نخل مارکت از این تصمیم بهینه کردن خرید و بالا بردن اطلاعات کاربران و تمام کسانی است که به هر طریقی با ویدیو گیم سرو کار دارند . از دیگر مواردی که ما را به این تصمیم مصمم کرده است، ناآگاهی اکثر خانواده‌ها و اقشار جامعه در مورد ویدیو گیم ها و نحوه برخورد با کودکان و نوجوانانی است که به ویدیو گیم علاقه‌مند هستند. چرا که این صنعت بر خلاف باور غلط اکثر خانواده‌ها می‌توانند بسیار سودمند باشد و در راستای آموزش و پیشرفت ذهن و توانمند کردن حافظه استفاده شود. این موارد مثبت زمانی حاصل می شوند که کاربران اطلاعات کافی را در رابطه با این صنعت به دست آورند در غیر اینصورت ویدیو گیم ها می توانند مخرب باشند.

لوگو نخل مارکت
نماد های اعتبار
ایمن خرید کنید
نخل مارکت تمامی مجوز های لازم برای فروش گارانتی و ارسال کالاهای خود را از نهاد های مربوطه اخذ کرده است.
نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت ، درگاه سداد بانک ملی و ارسال از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران خریدی ایمن را در نخل مارکت برای شما به ارمغان می آورد.

امیدواریم بتوانیم در راستای این اهداف بزرگ قدم های مثبتی برداریم و نخل مارکت را تبدیل به مرجعی مطمئن برای این صنعت بنماییم .