اخبار, مجله بازی

در بازی FIFA 22 می‌توانید واکنش تیم خودتان را هنگام گل خوردن ببینید

خوشحالی fifa 22
10
1

در سری بازی‌های FIFA، همیشه مجبور بوده‌ایم که شادی پس از گل تیم حریف را پس از گل خوردن تماشا کنیم. اجباری بودن تماشای شادی پس از گل حریف، باعث می‌شود اعصاب بعضی از گیمرها به هم بریزد. خبر خوب این است که FIFA 22 قصد دارد این رویه را کمی تغییر دهد. به این شکل که پس از دریافت گل، به جای دیدن چهره‌های خوشحال بازیکنان تیم حریف، قادر خواهید بود چهره‌های غمگین بازیکنان تیم خودتان را ببینید.

اخیرا توسعه دهندگان، جزئیات زیادی از گیمپلی بازی FIFA 22 را منتشر کرده‌اند و در مورد تغییراتی که در بخش Ultimate Team اعمال شده است توضیحاتی ارائه داده‌اند. EA Sports تایید کرده است که بازی FIFA 22 از مکانیزم جدیدی برای تنظیمات دوربین و زوایای مختلف آن هنگام گل زدن یا گل خوردن برخوردار خواهد بود. این مکانیزم جدید به شما اجازه خواهد داد که به جای دیدن واکنش تیم حریف، واکنش بازیکنان تیم خود را هنگام دریافت گل ببینید. همچنین اشاره شد که قابلیت تغییر زاویه دوربین در هنگام گل خوردن، نه تنها در بخش Ultimate Team، بلکه در تمامی بخش‌های دیگر نیز قابل استفاده خواهد بود. یکی از توسعه دهندگان در این مورد نوشته است:

«گل خوردن همیشه ناراحت کننده است، به خصوص در بازی‌هایی که رقابت نزدیک است. گرچه شادی پس از گل بخش مهمی از فوتبال واقعی است، اما می‌دانیم که تماشای آن، می‌تواند اعصاب بعضی از مخاطبین را به هم بریزد.»

FIFA 22 تغییرات دیگری هم داشته است که EA Sports به مرور جزئیات مختلفی را در مورد آن به اشتراک می‌گذارد. علاوه بر تغییرات مربوط به Ultimate Team، بخش‌های دیگری از گیمپلی بازی نیز دچار تغییر و تحول شده‌ است؛ از جمله بخش Career Mode که به ادعای EA عناصر اصلی آن از اساس بازتعریف شده است.

بازی FIFA 22 در تاریخ یکم اکتبر سال جاری (نهم مهرماه) برای کنسول‌های PS4، Xbox One، PS5، Xbox Series X/S، PC و سرویس استریم Google Stadia منتشر خواهد شد.  همانند سال قبل، نسخه‌‌ی Legacy Edition بازی برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد که از قابلیت‌های جدید و نسل نهمی بی‌بهره است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.