اخبار, مجله بازی, مقالات

رویداد جدید پلی استیشن در تاریخ ۱۸ شهریور برگزار خواهد شد

رویداد جدید پلی استیشن

ساعاتی پیش کمپانی سونی به طور رسمی تایید کرد که رویداد جدید پلی استیشن در تاریخ پنجشنبه نهم سپتامبر (هجدهم شهریور)، ساعت ۱۲:۳۰ شب به وقت تهران برگزار خواهد شد (یا به عبارتی ۰۰:۳۰ روز جمعه). این رویداد که ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید، شامل یکسری تیزر و تریلر از بازی‌های فرست‌پارتی PlayStation Studios و برخی از توسعه‌دهنده‌های تردپارتی دیگر می‌شود که در حال ساخت بازی برای کنسول‌های PS4 و PS5 هستند.

با این حال اعلام شده است که در رویداد جدید پلی استیشن، از نسخه نسل بعدی هدست PlayStation VR خبری نخواهد شد. اما سونی وعده داده که در این رویداد، تعداد زیادی از بازی‌های بزرگ PS5 نشان داده می‌شود. این بازی‌های بزرگ، شامل بازی‌هایی می‌شود که در اواخر سال ۲۰۲۱ و یا پس از آن عرضه خواهند شد. همچنین گفته شده که پس از اتمام پخش این رویداد، برخی از توسعه‌دهنده‌ها اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی‌های خود را منتشر خواهند کرد.

اگر بخواهیم حدس بزنیم، احتمالا تریلر گیمپلی نسخه نسل بعدی بازی Grand Theft Auto 5 که قرار است برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود، نشان داده خواهد شد. همچنین یکی از اینسایدرها تایید کرده است که تریلر معرفی نسخه جدید God of War و تریلر جدیدی از عنوان Horizon Forbidden West برای رویداد جدید پلی استیشن برنامه‌ریزی شده است. بازی‌های مستقل و کوچک‌تری نیز هستند که به احتمال زیاد، سونی تریلر جدید تعدادی از آن‌ها را نمایش خواهد داد؛ بازی‌هایی مثل Stray، Solar Ash، Jett: The Far Shore و غیره.

در صورت انتشار جزئیات و اطلاعات بیشتر، این مطلب را برای شما عزیزان به روز رسانی خواهیم کرد. در پایان نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید. شما دوست دارید تریلر کدام بازی در رویداد جدید پلی استیشن نمایش داده شود؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.