اخبار, مجله بازی

سوپرمن به بازی Fortnite اضافه می‌شود.

سوپرمن Fortnite

تازه ترین بروزرسانی منتشر شده برای بازی Fortnite، به بازی بازان اجازه می‌دهد تا از طریق تکمیل چالش‌هایی، کلارک کنت خبرنگار را، به سوپرمن تبدیل کنند.

این چالش‌های جدید به واسطه‌ی بتل پس Chapter 2 فصل هفتم این بازی، در دسترس هستند. انجام دادن این چالش‌ها، آیتم‌های مربوط به شخصیت سوپرمن را، به شما جایزه خواهد داد. اولین پاداش شما، ایموت Call to Action خواهد بود، سپس اسپری Superman Shield، و در نهایت زمانی که هر پنج چالش در نظر گرفته شده را، با موفقیت به پایان برسانید، پوسته‌ی ظاهری شخصیت کلارک کنت، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

البته پس از تکمیل این چالش‌ها، او هنوز آماده‌ی پـذیرش میراث کریپتونی خود، نخواهد بود و برای تبدیل کلارک کنت به سوپرمن، سه ماموریت دیگر در انتظار شما هستند. با تکمیل هر چه بیشتر چالش‌های در نظر گرفته شدهChapter 2 فصل هفتم بازی، شما همچنین لباس جایگزین «Shadow» و بسیاری از آیتم های تزئینی دیگر را، برای کاراکتر سوپرمن دریافت خواهید کرد که رنگ لباس و شنل او را، به رنگ های مشکی و نقره‌ای تغییر خواهد داد. به علاوه، تنها راه آنلاک کردن صفحه‌ی لودینگ مخصوص سوپرمن که در حال مبارزه با موجودات فضایی دنیای Fortnite است، از طریق تکمیل همین چالش‌هاست.

هر چند بازی Fortnite، یک بازی کامل در مورد شخصیت سوپرمن محسوب نمی‌شود، ولی باز هم کنترل این اَبَرقهرمان دنیای DC، برای لحظاتی نیز، جذابیت خاص خودش را خواهد داشت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.