مجله بازی

صداپیشه بازی Kena: Bridge Of Spirits در مورد مقایسه این عنوان با انیمیشن‌های پیکسار توضیح می‌دهد

صداپیشه بازی Kena: Bridge Of Spirits

در تازه ترین مصاحبه انجام گرفته با وب سایت Newsweek، صداپیشه کاراکتر Taro در بازیKena: Bridge Of Spirits، یعنی آقای Tod Fennel، در مورد مقایسه‌های انجام شده بین انیمیشن‌های پیکسار و عنوان نقش آفرینی و مورد انتظار استودیوی Ember Lab، صحبت کرده است. از زمان رونمایی رسمی از بازی Kena: Bridge Of Spirits، این گونه مقایسه‌ها، یک بخش جدانشدنی از دلایل وجود هایپ بسیار بالا پیرامون این عنوان بوده است. حال، یکی از صداپیشگان بازی در آخرین مصاحبه‌ی خود، نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

Fennel در این مصاحبه توضیح می‌دهد که عنوان Kena: Bridge Of Spirits، چگونه روح حاکم بر انمیشن‌های پیکسار را، در خدمت کیفیت بصری فوق العاده و روایت داستان خود، قرار داده است. بر خلاف چیزی که به نظر می‌رسد، بازی Kena: Bridge Of Spirits، یک افسانه‌ی کلیشه‌ای دیگر در مورد تقابل خیر و شر نیست. وی تاکید دارد که بازی، دارای لحظات احساسی عمیق و موضوعات جدی در مورد درد و زجرکشیدن خواهد بود.

” Kena در تلاش است تا با برخی موضوعات کنار بیاید. داستان بازی واقعاً زیباست و هر یک از کاراکترها، رنج‌ها و مشکلات خاص خودشان را دارند. من واقعاً از عمق روایت احساسی داستان، شگفت زده شدم. شما مشاهده می‌کنید که بعضی افراد، توانایی کنترل سختی‌ها و گرفتاری‌های زندگی روزمره را ندارند. و در صورتی که به درستی با این موضوع برخورد نشود، می‌تواند باعث بروز مشکلات بسیار زیاد دیگری شود. به نظرم، بازی بازان از عمق روایی، تنش و احساسات موجود در داستان بازی، حسابی غافلگیر خواهند شد.”

عنوان Kena: bridge Of Spirits، قرار بود تا یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های منتشر شده در ماه جاری باشد، تا اینکه تاریخ انتشار بازی، به تعویق افتاد. آنچه تا به حال از بازی به نمایش درآمده است، به شدت امیدوار کننده بوده و بازخوردهای اولیه از سوی کسانی که توانسته‌اند بازی را تجربه کنند، نوید یک عنوان فوق العاده دیگر را به ما می‌دهد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.