مجله بازی, اخبار

طبق اعلام یوبیسافت، بروزرسانی نسل بعدی بازی Far Cry 6 رایگان خواهد بود

بروزرسانی نسل بعدی بازی Far Cry 6

افرادی که نسخه‌ی PS4 و Xbox One بازی را خریداری کنند، می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای، بروزرسانی نسل بعدی بازی Far Cry 6 را برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S دریافت نمایند.

علی رغم تمایل زیاد ما به انتشار بروزرسانی‌های نسل بعدی رایگان، برای عناوینی که روی هر دو نسل کنسول‌های سونی و مایکروسافت عرضه می‌شوند، اما هنوز همه‌ی ناشرین بازی‌های ویدئویی، از چنین رویکردی در قبال بازی‌های خود، پیروی نمی‌کنند. با این وجود، در حالی که برخی از ناشرین (مانند سونی و اکتیویژن) گاهی اوقات از سیاست‌های قیمت گذاری تامل برانگیزی استفاده می‌کنند، برخی دیگر از کمپانی‌ها، این آپگریدهای نسل بعدی را به صورت کاملاً رایگان در اختیار همه‌ی افراد می‌گذارند.

یکی از این ناشرین، کمپانی یوبیسافت است که به نظر می‌رسد این رویکرد را در مورد عناوین آینده‌اش نیز، اعمال خواهد کرد. طبق اعلام این شرکت فرانسوی، دارندگان نسخه‌ی PS4 و Xbox one بازی Far Cry 6، در صورتی که بخواهند این بازی را روی کنسول‌های نسل جدید یعنی PS5 و Xbox Series X/S تجربه کنند، از بروزرسانی نسل بعدی این عنوان به صورت رایگان برخوردار خواهند شد. البته این موضوع، جای چندان تعجبی ندارد. چرا که یوبیسافت، این سیاست را در مورد سایر عناوین گذشته‌ی خود مثل Assassins Creed Valhalla و Watch Dogs Legion نیز، به کار گرفته بود. بنابراین انتظار می‌رود که این شرکت، همین رویکرد را در قابل بازی های آینده خود نیز، به کار گیرد.

بـازی مورد انتظار Far Cry 6 در تاریخ 7 اکتبر سال جاری برای پلتفرم‌های PC، PS4، PS5، Xbox One،Xbox Series X/S و Google Stadia عرضه خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.