اخبار, مجله بازی

لیک‌های منتشر شده از بازی Call Of duty Warzone حاکی از انتشار اپراتورهای جدید در فصل پنجم هستند.

اپراتورهای جدید

به نظر می‌رسد اولین تصویر از فصل پنجم عنوان Call Of Duty Black Ops Cold War & Warzone به همراه برخی از جزئیات بروزرسانی‌های آینده این بازی‌ها، لیک شده‌اند.

تصویری که امروز در وب سایت Reddit منتشر شده، زنی را همراه با یک چشم بند، جلیقه‌ی جنگی و تعدادی خالکوبی به نمایش می‌گذارد که رو به روی پرده پشت صحنه تئاتر نشسته که تا حد زیادی نیز، یادآور سری فیلم‌های Matrix برای علاقه مندان است. همچنین تعدادی شماره که برخی از آنها با رنگ قرمز برجسته شده‌اند، در پشت سر کاراکتر به صورت عمودی قرار دارد.

با توجه به این تصویر منتشر شده، کاراکتر زن به نمایش درآمده، یکی از سه اپراتور جدید فصل پنجم این عنوان خواهد بود. نام او (Kitsune) به همراه تم تعیین شده برای فصل پنجم، از افسانه‌های ژاپنی الهام گرفته شده است. Kitsune در اسطوره شناسی ژاپن، به روباه‌هایی گفته می‌شد که قابلیت تغییر شکل و فریب دادن انسان ها را داشتند. به نظر می‌آید که این اپراتور نیز، از چنین قابلیت‌هایی در بازی برخوردار باشد. اما اینکه چنین ویژگی‌هایی چگونه در بازی اعمال خواهد شد، هنوز مشخص نیست. دو اپراتور دیگر که به احتمال زیاد اسامی آنان Surge و Kingsley خواهد بود نیز، گفته می‌شود که در همین فصل، به بازی اضافه خواهند شد.

گفته می‌شود که اسلحه کمری Tec-9 نیز در راه است.

تصویر لیک شده همچنین نشان می‌دهد که Kitsune، یک اسلحه کمری نیمه اتوماتیک Tec-9 را در دست دارد. سلاحی که تا به حال در هیچ کدام از عناوین سری Call Of Duty، حضور نداشته است. ولی با توجه به همین تصویر، می‌توان حدس زد که این اسلحه نیز در فصل پنجم به بازی Call Of Duty Black Ops Cold War افزوده خواهد شد. به هر حال، هیچ چیز به صورت قطعی مشخص نیست و حتی ممکن است این اسلحه، در Warzone نیز حضور پیدا کند.

جزئیات منتشر شده دیگر حکایت از این دارد که یک ایستگاه هواشناسی نیز، به عنوان یک قسمت جدید برای مُد Outbreak قرار است به بازی اضافه شود. که شامل نقشه‌ی Summit برای مسابقات 6 در مقابل 6 نیز می‌شود. هر چند ممکن است که از این موارد در فصل ششم رونمایی شود.

با توجه به این که هنوز Activision به طور رسمی چیزی را تایید نکرده است، این اطلاعات منتشر شده را نمی توان زیاد جدی گرفت. البته زمان زیادی تا پایان فصل چهارم که اعلام شده بود دوشنبه آینده یعنی 9 آگوست، به اتمام خواهد رسید نیز، باقی نمانده است. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که امیدوارند هر چه زودتر از محتویات فصل پنجم بازی رونمایی کنند. بنابراین به زودی مشخص خواهد شد که این جزئیات منتشر شده تا چه حد صحیح بوده‌اند.

در صورتی که هفته آینده از فصل پنجم بازی رونمایی شود، این اولین رونمایی بزرگ شرکت اکتیویژن بلیزارد پس از آن خواهد بود که اداره اشتغال و مسکن عادلانه کالیفرنیا، شکایتی را علیه این شرکت بزرگ بازی سازی، تنظیم و به دادگاه ارائه کرد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.