اخبار, مجله بازی

ماد جدید بازی Skyrim با الهام از پاراگلایدر معروف عنوان Breath Of The Wild منتشر شد.

ماد جدید بازی Skyrim

مادسازان بازی Skyrim، با الهام از پاراگلایدر به کار رفته در عنوانThe Legend Of Zelda: Breath Of The Wild، پاراگلایدر جدیدی را طراحی کرده‌اند که حس و حال متفاوتی را به بازی باز منتقل می‌کند. این تنها گوشه‌ای از خلاقیت طرفداران بیشمار بازی اکشن نقش آفرینی کلاسیک کمپانی Bethesda، به شمار می‌آید. این ماد جدید، حتی نحوه‌ی هدایت و کنترل پاراگلایدر را نیز، به خوبی به بازی باز آموزش می‌دهد.

شما همین الان می توانید با مراجعه به وب سایت Nexsusmod و صفحه‌ی مخصوص به بازی Skyrim، این ماد را دانلود و پس از نصب، تجربه نمایید. هر چند جهت استفاده از این ماد، باید نرم افزار Nemesis را روی سیستم خود نصب کرده باشید. که البته کار چندان دشواری نیست.

این ماد از زمان انتشار و سپس تجربه‌ی آن توسط کاربران از هفته‌ی گذشته، به شدت نزد طرفداران مجموعه بازی‌های Skyrim محبوب شده و در کمتر از یک هفته، در صفحه‌ی رسمی بازی در وب سایت Reddit، بیش از بیست هزار بازخورد مثبت دریافت کرده است. یک پاراگلایدر، آن هم در دنیای Skyrim، از آن دسته ایده‌هایی است که که هرگز فکرش را نمی‌کردید قبلاً به ذهن مادسازان این عنوان نرسیده باشد.

این ماد تنها در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار ندارد. بلکه دارندگان نسخه‌ی Special Edition بازی روی کنسول‌ها نیز، می توانند از این ماد استفاده نمایند. اگر این موضوع، بهترین دلیل برای بازگشت شما به جهان Skyrim محسوب نمی‌شود، پس دیگر چه ویژگی خواهد توانست شما را به تجربه‌ی دوباره این عنوان، ترغیب کند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.