مجله بازی

کدهای ERROR پلی استیشن ۵ و رفع آن

کدهای error پلی استیشن ۵ و رفع آن

همه کنسول های حال حاضر دنیای بازی با طراحی و کیفیت بسیار خوبی وارد بازار شدند اما این دلیلی برای بی مشکل بودن کنسول های نسل جدید نیست و باز هم شاهد انواع ERROR ها و کدهای مختلف مربوط به عملکرد کنسول ها هستیم.
همچنین در این باره باید بگوییم کنسول محبوب و بی نظیر پلی استیشن ۵ از این قاعده مستثنا نیست و همه کاربران این کنسول جذاب شاید بارها به انواع و اقسام کدهای مختلف در هنگام بازی با این کنسول برخورد کرده اند در این مقاله ما قصد داریم نگاهی به کدهای ERROR کنسول پلی استیشن ۵ و رفع مشکل آن بپردازیم. با نخل مارکت همراه باشید:

کد خطای CE-108862-5

نمی‌توانید به سرور متصل شوید.

راه حل :

این پیام خطای اتصال مربوط به سرورهای عنوانی است که بازی می کند هفته playstation network بروید و اگر این شبکه کاملاً اعلام کرد بدون مشکل است احتمال زیادی وجود دارد که یک خطای موقتی باشد مقداری منتظر بمانید و بعدا دوباره امتحان کنید.

کد خطای CE-113212-0 و CE-105799-1

نمیتوانید به سرور متصل شوید.

راه حل :

پیام خطای PSN .
اولین کاری که باید انجام دهید بررسی وضعیت صفحه شبکه پلی استیشن است. تا مطمئن شوید این شبکه کاملا بدون مشکل است اگر تعمیر، نگهداری یا خرابی درحال انجام نیست پلی استیشن ۵ خود را خاموش و روشن کنید و مجدد تنظیمات بی سیم را پیکربندی کنید اگر هنوز مشکل حل نشده است احتمالاً یک خطای موقتی است و نمی توانید آن را برطرف کنید مقداری منتظر بمانید و مجددا امتحان کنید.

کد خطای CE-108889-4 و CE-107520-5

لطفا جدیدترین نرم افزار سیستم را نصب کنید.

راه حل :

این خطا پلی استیشن به این معنی است نرم افزار سیستم شما آپدیت نشده به اینترنت متصل شوید و دستورالعمل ها را برای ارتقا به آخرین نسخه دنبال کنید.

کد خطا CE-108255-1

مشکل در اجرای بازی و برنامه پیش آمده است.

راه حل :

تعدادی از مخاطبان این کد خطا را دریافت کرده اند که باید گفت نشانه خوبی نیست برخی آن را در یک بازی خاص دریافت می‌کنند در حالی که برخی از مخاطبان این نوع خطا را در همه بازی‌ها دریافت می‌کنند هنوز سونی رسماً در این باره توضیحی نداده است اما گزارش شده تعدادی با خدمات مشتری صحبت کرده‌اند و به آنها توصیه شده برای رفع این مشکل باید سخت افزار خود را پس دهند و تعویض کنند.

کد خطا NP-102955-2

اطلاعات حساب نادرست است.

راه حل :

اگر این پیام را دریافت کرده‌اید به این اطلاعات ورود به سیستم حساب پلی استیشن نتورک که شما ارائه می دهید با سوابق نگهداری شده سونی مطابقت ندارد دوباره بررسی کنید و آدرس ایمیل و رمز صحیح خود را وارد کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *