مجله بازی, اخبار

عنوان New World دوباره تاخیر خورد

عنوان new world

بازی MMO کمپانی Amazon یعنی عنوان New World یک ماه تاخیر خورده است و به جای ۳۱ آگوست، در روز ۲۸ سپتامبر عرضه خواهد شد.

این خبر را امروز تیم سازنده‌ی New World در توییتر منتشر کرد و توضیح داد که به دلیل موفقیت نسخه‌ی بتای بازی که اخیرا عرضه شده بود، تیم سازنده نیازمند زمان بیشتری برای لحاظ کردن بازخوردهای دریافتی است. اعلامیه تیم سازنده به شرح زیر است:

«در این مسیر، بازخوردهای بسیار زیادی از سوی شما دریافت کرده‌ایم و برای بهتر شدن بازی New World قطعا از آن‌ها استفاده خواهیم کرد. هدف ما این است که در روز عرضه‌ی بازی، همه‌ی بازیکنان تجربه‌ی فان و بی‌نقصی داشته باشند؛ به این معنا که نیاز است با توجه به برخی موارد مشاهده شده در فاز بتا، یکسری بهبودها را برای بازی انجام دهیم»

تیم سازنده‌ی New World گفته است در هفته‌های منتهی به عرضه، سعی دارد که باگ‌های بازی را برطرف کند، پایداری و عملکرد بازی را بهبود دهد و به طور کلی بازی را پالیش کند. همچنین گفته شده است که استقبال بازیکنان از فاز بتای این بازی دلگرم‌کننده بوده است و بیش از یک میلیون بازیکن، در مجموع بازی را نزدیک به ۱۶ میلیون ساعت بازی کرده‌اند.

تیم سازنده‌ی New World بیان داشته است که تصمیم آن‌ها برای تاخیر بازی چندان راحت و ساده نبوده است. با این حال، این اولین بار نیست که تیم سازنده زمان عرضه‌ی بازی را عقب می‌اندازد. قبلا نیز یک بار بازی تاخیر خورده بود تا به زعم تیم سازنده، بازیکنان بتوانند بازی را با حداکثر کیفیت ممکن در روز عرضه تجربه کنند. ابتدا قرار بود بازی New World در بهار امسال عرضه شود، اما در ماه فوریه اعلام شد که بازی تا ۳۱ آگوست تاخیر خورده است. این طور گفته شد که دلیل این تاخیر، «اضافه کردن یکسری ویژگی‌های جذاب» به بازی بود که برخورداری بازی از این ویژگی‌ها در روز عرضه، از اهمیت بالایی برخوردار است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.