مجله بازی, اخبار

رویداد جدید Call of Duty: Warzon اسلحه‌های Blueprint بیشتری را به ارمغان می‌آورد

رویداد جدید Call of Duty: Warzon

رویداد Blueprint Blitz بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون آغاز شده است و تا مدت محدودی ادامه دارد. همانطور که قبلا در فصل چهارم بازی (Reloaded) اعلام شده بود، رویداد Blueprint Blitz به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با کامل کردن یکسری کانترکت‌ها، اسلحه‌های Blueprint فصل‌های قبلی را دریافت کنند. (البته به دلیل اینکه برای برخی از بازیکنان مشکلاتی در دریافت بلوپرینت‌ها ایجاد شد، دیروز رویداد Blueprint Blitz به طور موقتی در برخی از مناطق غیرفعال شد و از زمان فعال شدن مجدد آن اطلاعی نداریم).

در لابی بازی، برای چالش Blueprint Blitz پیامی برای بازیکنان نوشته شده است:

«قبل از اتمام زمان، همه‌ی بلوپرینت‌ها‌ را آنلاک کنید. در یک مسابقه دو کانترکت را به سرانجام برسانید. و پاداش Contraband Blueprint را در بخش هلی برد دریافت کنید.»

همچنین بهتر است بدانید که رویداد Blueprint Blitz فقط برای مسابقات معمولی بتل رویال و مد Plunder لحاظ شده است. به این معنا که مد Payload شامل این رویداد نمی‌شود.

اساسا، نحوه‌ی عملکرد این رویداد باید شبیه به همان Contraband Contracts باشد که در Warzone شاهد بودیم، اما این بار قبل از اینکه کانترکت‌های مخصوص آنلاک شوند، باید دو کانترکت را در یک مسابقه کامل کنید. به این طریق که باید پکیج کانترکت را در یک محدوده‌ی زمانی مشخص به یک منطقه‌ی علامت‌گذاری شده از نقشه‌ی بازی انتقال دهید و منتظر بمانید تا یک هلیکوپتر از راه برسد. اگر هلیکوپتر با موفقیت پکیج را تحویل بگیرد، مقداری پول و یک Blueprint به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که کدام بلوپرینت‌ها برای این رویداد در نظر گرفته شده‌اند، اما امکان دارد که شامل بلوپرینت‌هایی از ایستراگ‌های قبلی Warzone نیز شود. رویداد Blueprint Blitz در روز سیزدهم آگوست (۲۲ مرداد) به اتمام می‌رسد. به عبارتی دیگر، با شروع فصل جدید شاهد اتمام رویداد خواهیم بود. علاوه بر این، رویداد دیگری نیز برای COD: Black Ops Cold War و Warzone در نظر گرفته شده است که در آن قادر خواهید بود دو برابر XP بیشتری دریافت کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *