مجله بازی, اخبار

بازی Darksiders 3 در ماه سپتامبر برای Nintendo Switch عرضه خواهد شد

بازی Darksiders 3 برای Nintendo Switch

سری Darksider تا قبل از از اینکه در سال ۲۰۱۸ با عرضه‌ی نسخه سوم مجددا احیا شود، مدت زیادی به فراموشی سپرده شده بود. گرچه بازی Darksiders 3 در حدی که طرفداران امید داشتند،‌ نتوانست انتظارات را برآورده کند، اما با این حال، Darksiders 3 به طور کلی بازی بدی نبود و نقاط قوت ویژه‌ی خود را داشت. حال زمان آن فرا رسیده است که استودیو Gunfire Games جامعه‌ی طرفداری بازی خود را بیشتر از قبل گسترش دهد.

کمپانی THQ Nordic رسما اعلام کرد که عنوان اکشن ماجراجویی Darksiders 3 بالاخره در تاریخ ۳۰ سپتامبر سال جاری (هشتم مهرماه)، برای کنسول Nintedno Switch منتشر خواهد شد؛ یعنی حدودا سه سال پس از انتشار آن روی پلتفرم‌های اصلی. قیمت این بازی برای دارندگان Nintendo Switch حدودا ۴۰ دلار (۳۵ پوند) خواهد بود. با خرید نسخه‌ی Nintendo Switch، علاوه بر خود بازی، به دو گسترش دهنده‌ی اصلی The Crucible و Keepers of the Void نیز دسترسی خواهید داشت.

بازی Darksiders 3 در هنگام عرضه، نقدهای متوسطی دریافت کرد و در وبسایت متاکریتیک روی پلتفرم‌های مختلف توانست نمره‌ای بین ۶۵ تا ۷۰ کسب کند. گرچه منتقدین از کلیت داستان، طراحی جهان و تنوع بالای دشمنان و باس‌فایت‌ها تعریف کردند، اما مشکلات فنی، جزئیات گیمپلی و شخصیت‌پردازی ضعیف، باعث شد این بازی نتواند نقدهای فوق‌العاده‌ای دریافت کند. با این حال، اگر از طرفداران سری Darksiders و یا بازی‌های سبک Hack and Slash هستید، عنوان Darksiders 3 را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.