اخبار, مجله بازی

کارگردان بازی Assassins Creed Valhalla، رهبری تیم توسعه‌ی عنوان Dead Space Remake را بر عهده گرفت.

یکی از کارگردان‌های بازی Assassins Creed Valhalla، با پیوستن به Elctronic Arts، به عنوان کارگردان بازی Dead Space Remake مشغول به فعالیت شد.

سورپرایز بزرگ کنفرانس EA Play 2021، رونمایی از نسخه‌ی ریمیک بازی Dead Space بود که شایعات معرفی آن در هفته‌های گذشته به گوش می‌رسید. عنوانی که برای کنسول‌های نسل بعد و PC هم اکنون در حال توسعه است. تمام چیزی که از این بازی در کنفرانس الکترونیک آرتز به نمایش درآمد، فقط یک تیزر تریلر بسیار کوتاه و مختصر بود. اما پس از رونمایی اولیه، کم کم اطلاعات جدیدی از این عنوان به بیرون درز می‌کند. حالا نیز به طور دقیق مشخص شده است که چه کسی، وظیفه‌ی کارگردانی این بازی را بر عهده دارد.

با توجه به اطلاعات موجود در صفحه‌ی Linkedln، آقای Eric Baptizat به عنوان کارگردان بازیDead Space Remake، در استودیوی EA Motive مشغول به فعالیت است. تا پیش از عنوان Dead Space Remake، آقای Eric Baptizat به مدت 16 سال در یوبیسافت، فعالیت می‌کرد. جایی که وی وظیفه‌ی کارگردانی بازی Assassins Creed Valhalla و سایر عناوین این مجموعه بازی‌ها مانند نسخه‌های Black Flag و Unity را بر عهده داشت. البته نباید آقای Eric Baptizat را با Ashraf Ismail اشتباه بگیریم. کسی که به عنوان کارگردان خلاق بازی Assassins Creed Valhalla فعالیت داشت ولی به خاطر سوء رفتار، توسط یوبیسافت اخراج شد.

Eric Baptizat سابقه‌ی درخشانی در ارائه تجربه‌های گیمینگ باکیفیت دارد. بنابراین به نظر می‌رسد که وظیفه‌ی رهبری عنوان Dead Space Remake، به شخص درستی سپرده شده است. هر چند استودیوی EA Motive یکی از استودیوهای جدید الکترونیک آرتز به شمار می‌رود، اما دیگر عنوان توسعه یافته توسط این استودیو یعنی بازی Star Wars Squadrons، هم از سوی منتقدان نقدهای مثبتی دریافت کرد و هم از سوی بازی بازان مورد استقبال قرار گرفت. در نتیجه انتظار می‌رود که بازی Dead Space Remake نیز، مطابق انتظارات عمل کند.

بر اساس آنچه که تاکنون فاش شده است، بازی Dead Space Remake قرار است یک بازسازی وفادار به نسخه‌ی اصلی بازی باشد، البته با گرافیکی به مراتب بهتر و مقداری محتوای جدید. به نظر می‌رسد که برخی از محتواهای حذف شده از نسخه‌ی اصلی نیز، قرار است تا در نسخه‌ی ریمیک به بازی اضافه شود. بنابراین حتی آن دسته از افرادی که نسخه‌ی اصلی را چندین بار تجربه کرده اند، باز هم می‌توانند در این نسخه ریمیک، منتظر سورپرایزهای جدیدی از سوی توسعه دهندگان باشند.

همچنین اعلام شده که بعضی از مکانیک‌های جذاب عناوین بعدی این فرانچایز نیز، قرار است تا به نسخه‌ی ریمیک افزوده شود. به طور خاص، به قسمت Zero Gravity از بازی Dead Space 2 اشاره شده است. به علاوه انتظار می‌رود که بازی Dead Space Remake، روایت‌های داستانی دست نخورده‌ی این فرانچایز را با یکدیگر ترکیب کرده و در مجموع، خط داستانی این مجموعه را منسجم‌تر کند. اینکه نتیجه‌ی نهایی چگونه خواهد شد، موضوعی است که فعلا باید منتظر بمانیم. اما حداقل، این چیزی است که مشتاق دیدن آن هستیم.

از آنجایی که Baptizat فقط چند ماه است که وظیفه‌ی کارگردانی بازی dead Space Remake را برعهده گرفته، با اطمینان می‌توان گفت که پروژه‌ی توسعه بازی هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد. الکترونیک آرتز فعلا به نمایش یک تیزر تریلر بسیار کوتاه بسنده کرده است. در نتیجه به نظر می‌رسد که طرفداران این مجموعه، باید مدت زمان نسبتاً زیادی را منتظر بمانند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.