مجله بازی, مقالات

5 بازی ناامید کننده 2020

5 بازی ناامید کننده 2020

 

5 بازی ناامید کننده 2020

با نزدیک شدن به پایان هر سال در کنار بهترین و برترین بازی های عنوان های نا امید کننده هم مورد بررسی قرار میگیرند و نکته مهم که قابل توجه است این است که معرفی این بازی ها الزاما به این معنا نیست که بد و ضعیف هستند بلکه در بر اورده کردن انتظارات بالایی که از سوی از مخاطبان و طرفداران از آنها میرفت نا موفق عمل کردند.

۱-  بازی cyberpunk 2077

شاید بهتر بود بهینه سازی های بیشتری برای اجرای سایبرپانک ۲۰۷۷ برای کنسول های نسل هشتم صورت می گرفت چرا که بیشترین مشکلات اجرای آن در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان دیده شده است و علیرغم اینکه هنوز نسل جدید منتشر نشده است اما خیلی ازباگ ها و مشکلات بر روی کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن ۵ وجود ندارند.
نتیجه گیری :
علیرغم تمام مشکلات و ضعف ها این بازی می‌تواند با عرضه یک پچ نسل جدید تمام مشکلات درون بازی را برطرف کند پیشنهاد می‌کنیم اگر از طرفداران این بازی هستید به هیچ عنوان این عنوان را بر روی کنسول های نسل هشتم تجربه نکنید و در انتظار پچ نسل جدید آن بمانید.
تاکنون ارزش سهام سی‌دی پراجکت رد از نقطه اوج خود که هر سهم از آن ۴۶۰ زولوتی ارزش داشت، ۳۱% پایین آمده است.
و این افت چشم گیر بدلیل اعتراض های زیاد مخاطبان و بازیکنان از باگ های درون بازی و گلیچ ها بوده است .
به همین دلیل میتوان گفت عرضه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نه تنها کمکی نکرده بلکه باعث از دست رفتن مخاطبان زیاد و افت سهام برای استودیو سی دی پراجکت رد شده است.

5 بازی ناامید کننده 2020
2-بازی marvel avengers

تجربه یک بازی بزرگ و پرخرج با حضور شخصیت‌های محبوب گروه Avengers که هر کدام می‌توانند برای خود بازی مستقلی را داشته باشند،‌ با این حال، Marvel’s Avengers پس از عرضه تنها ناامیدی و ناراحتی را برای طرفداران و خریداران به دنبال داشت! روند تکراری گیم‌پلی، مشکلات فنی بی‌پایان و مشکلات مربوط به پرداخت‌های درون برنامه‌ای و موارد آنلاین بازی، باعث شدند تا Marvel’s Avengers سریع‌تر از آن چه فکر می‌کنیم به عنوانی فراموش شده و شکست خورده تبدیل شود.

5 بازی ناامید کننده 2020
3- بازی godfall

پس از عرضه بازی god fall انطور که بنظر میرسد شاید لایق توجه تمرکز زیاد از سوی رسانه ها و گیمر ها نباشد با این که مبارزات تن به تن و با اسلحه‌های گوناگون در Godfall سرگرم کننده و جالب طراحی شده، اما این بازی پس از مدتی تکراری می‌شود و ثابت می‌کند که بازی عمق کافی را ندارد. به غیر از مبارزات و سیستم لوت، به نظر می‌رسد که سازندگان دیگر ایده خوبی برای جذاب ساختن بازی خود نداشته‌اند و همه چیز به شدت معمولی و بدون پیچیدگی خاصی طراحی شده است.

5 بازی ناامید کننده 2020
4- بازی resident evil 3

هرچند باید گفت بازی resident evil 3 از صفر شروع کرده است.اما عملکرد این بازی بسیار خوب است، جنبه های بصری خیره‌کننده ای دارد و محتوای جدید بازی مانند جنگ­‌های Nemesis فوق‌العاده هستند. با این حال در این نسخه بخش‌ هایی از نسخه اصلی که صحنه هایی بیاد ماندنی داشته است حذف شده .همچنین به نسخه چند نفره بازی که در حالت انلاین است نیز چندان جذاب به نظر نمی رسد. باتوجه به اینکه بازسازی Resident Evil 2 فوق‌العاده بود، میتوان گفت که بازسازی Resident Evil 3 چندگام رو به عقب برداشته است.

5 بازی ناامید کننده 2020

5-بازی Mafia II Definitive Edition

با اینکه باید گفت بازی مافیا از نسخه بازسازی شده از یک نسخه کلاسیک برگرفته شده است اما روند بهبود بافت های بازی خوب نبوده است و این موضوع باعث شده تا تجربه بصری این بازی از نسخه اصلی آن سطح پایین‌تری داشته باشد و تعداد زیاد باگ داشته باشد این باگ‌ ها در همه بخش‌ها، از مدل شخصیت ها گرفته تا ماموریت ها، وجود دارند. و به طور مداوم دچار افت نرخ فریم میشود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *