مجله بازی, مقالات

ایکس باکس سری اس را قضاوت نکنید

ایکس باکس سری اس را قضاوت نکنید

استودیو تیم بلوبر در حاشیه مصاحبه ها و انتشار نمایشی از کنسول ایکس باکس سری اس ، نسبت به شایعات مختلف در رابطه با کیفیت اجرایی بازی ها بر روی کنسول ایکس باکس سری اس واکنش نشان داد.
این استودیو از مخاطبان و بازیکنان درخواست کرد تا قبل از تجربه بازی بر روی کنسول ایکس باکس سری اس درباره کیفیت آن اظهار نظر نکنند ، و به شایعات درباره کیفیت که جهت تخریب این کنسول منتشر شده است توجه ای نکنند.
این کنسول کوچک با داشتن پردازنده‌ای یکسان با کنسول ایکس باکس سری ایکس و قیمت مناسب تر ، در واقع انتخابی هوشمندانه و سودمند است ، برای کسانی که قصد دارند با حداقل هزینه به نسل نهم بپیوندند.
اما با وجود قدرت پردازنده‌ی ۴ ترافلاپسی و موارد جزئی دیگر ، شایعاتی پیرامون کیفیت نهایی بازی ها بر روی این کنسول شکل گرفت.
در مصاحبه ای که اخیراً آقای یاتزک ژیبا از استودیو بلوبر تیم گزارش شده در جواب سوال دست و پاگیر بودن سخت افزار کنسول ایکس باکس سری اس و کمبود RAM پاسخ داد:
من نمی‌توانم پاسخی قطعی بدهم. همچنین، از شما هم می‌خواهم تا پیش از تجربه‌ی عناوین اختصاصی توسعه یافته برای کنسول‌های نسل نهم، این کنسول را قضاوت نکنید. اما اگر بخواهم حس خودم را بگویم، باید اظهار کنم که کنسول ایکس باکس سری اس به همراه سرویس گیم‌پس، ایده‌ی بسیار هوشمندانه و استراتژی تحسین برانگیزی است.

همان‌طور که اشاره کردم، قضاوت این کنسول در این برهه از زمان کاملاً دشوار است و باید تا عرضه‌ی عناوینی که به صورت اختصاصی توسط کیت توسعه‌ی این کنسول ساخته شده‌اند صبر کنیم. اما در این بین می‌توانم ادعا کنم که شرکت مایکروسافت تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا بیشترین کیفیت خروجی را با کمترین قیمت ممکن در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.