اخبار, مجله بازی

بازی Dead Space Remake، ممکن است در اواخر سال 2022 میلادی منتشر شود.

بازی Dead Space Remake

برنامه کنونی استودیوی EA Motive، ناظر بر عرضه‌ی بازی در اوخر سال 2022 میلادی است، هر چند که این موضوع ممکن است در آینده دچار تغییراتی شود.

چند هفته‌ی گذشته بود که استودیو EA Motive، از عنوان Dead Space Remake برای کنسول‌های PS5، Xbox Series X/S و PC رونمایی کرد و اعلام نمود که یک نسخه‌ی بازسازی شده از این مجموعه پرطرفدار، در دست توسعه است. با توجه به کوتاه و مختصر بودن تیزر تریلر معرفی بازی، می‌شد حدس زد که بازی بیش از یک سال تا زمان لانچ، فاصله داشته باشد.

با توجه به گزارش منتشر شده در وب سایت GamesBest که با تعدادی از اعضای تیم توسعه دهنده بازی درEA Motive گفت و گو داشته، برنامه کنونی در نظر گرفته شده برای عنوان Dead Space Remake، به انتشار آن در اواخر سال 2022 میلادی اشاره دارد. این موضوع سبب می‌شود که بازی، در سال مالی 2023 شرکت الکترونیک آرتز قرار بگیرد (آپریل 2022 تا مارچ 2023) و بنابراین فقط ممکن است که در اوایل سال 2022، تاریخ نهایی عرضه‌ی بازی از سوی ناشر، مشخص شود. خبرنگار وب سایت GamesBest، این نکته را نیز یادآور می‌شود که همین تاریخ احتمالی برای انتشار بازی نیز، بر اساس پیش بینی هاست و کاملاً قطعی نیست. و در هر زمان، امکان تغییر برنامه‌ها وجود دارد.

طی همین گزارش منتشر شده، مشخص شد که تا پایان سال میلادی جاری، قسمت‌های بیشتری از این بازی برای مخاطبان به نمایش درخواهد آمد، هر چند هنوز جزئیات این موضوع هنوز اعلام نشده است. رویداد‌های زیادی برای نمایش تریلرهای جدید بازی، در تقویم سال جاری باقی نمانده است اما مراسم The Game Awards که هر ساله توسط جف کیلی برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای نمایش تریلر داستانی یا گیم پلی بازی خواهد بود. اگر عنوان Dead Space Remake بخواهد تا قبل از پایان سال میلادی، حسابی سر و صدا به پا کرده و در معرض توجه مخاطبان قرار بگیرد، این مراسم بهترین شانس آن محسوب می‌شود.

استودیو EA Motive، برنامه‌‌ی خود برای بازسازی این عنوان را اطلاع رسانی کرده است. آنها می‌خواهند تا از طریق آشنایی دوباره بازی بازان با جهان عناوین Dead Space، این مجموعه بازی‌ها که متعلق به استودیو منحل شده‌ی Visceral Games است را، دوباره احیا نمایند. این بازی، عناصر نسخه‌های اول و دوم این مجموعه را به کار گرفته و تلاش خواهد کرد تا با نزدیک‌تر کردن دوربین بازی به شخصیت اصلی، یک تجربه‌ی سینمایی مانند آنچه که در عناوین Dead Space 2 و God Of War 2018 دیده‌ایم، به طرفداران خود ارائه کند. با این حال، داستان بازی همچنان به وقایع نسخه‌ی اصلی وفادار خواهد بود. هر چند که استودیو EA Motive اعلام کرده است که برخی از عناصر غیرکاربردی بازی اصلی، در نسخه‌ی ریمیک شده حضور نخواهند داشت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.