اخبار, مجله بازی

هم‌اکنون می‌توانید بازی Elden Ring را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید

اغراق آمیز نیست اگر بگوییم عنوان Elden Ring یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها، و شاید هم مورد انتظارترین بازی سال آینده است که از روز معرفی آن در مراسم Game Awards دو سال پیش، میلیون‌ها طرفدار تشنه برای عرضه‌ی آن روزشماری می‌کنند.

حدودا چند ماه به عرضه‌ی این بازی بزرگ باقی مانده است و در زمستان امسال، بالاخره طرفداران خواهند توانست اثر جدید هیدتاکا میازاکی که با همکاری جورج مارتین ساخته شده است را تجربه کنند.

هم‌ اکنون صفحه‌ی مربوط به بازی Elden Ring در فروشگاه‌های Steam و PlayStation Store فعال شده است و در صورت تمایل می‌توانید با مراجعه به این صفحات، بازی را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید. البته این موضوع بدان معناست که هنوز امکان پیش‌ خرید کردن عنوان Action RGP و جهان باز استودیو FromSoftware فراهم نشده است. اما از آنجایی که فقط چند ماه تا عرضه‌ی بازی فاصله داریم، احتمالا به زودی امکان پیش خرید بازی فراهم خواهد شد. مگر اینکه روند توسعه‌ی بازی طبق برنامه‌ها پیش نرود و تاریخ انتشار بازی عقب بیفتد.

در هر صورت، اگر توسعه و انتشار بازی با مشکلی مواجه نشود، عنوان Elden Ring در ۲۱ ژانویه‌ سال ۲۰۲۲ (یکم بهمن ماه سال جاری) برای پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر بازی را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید!

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *