اخبار, مجله بازی

تاریخ عرضه بازی Elden Ring عقب افتاد

تاریخ عرضه بازی Elden Ring

همانطور که می‌دانید، ابتدا قرار بود بازی جدید استودیو FromSoftware یعنی Elden Ring در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ (یکم بهمن ۱۴۰۰) عرضه شود. اما گویا تاریخ عرضه بازی Elden Ring عقب افتاده و به ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (۶ اسفند ۱۴۰۰) تغییر پیدا کرده است. امروز تیم توسعه بازی رسما در وبسایت توییتر اعلام کرد عمق کلی بازی و آزادی استراتژیک ارائه شده، فراتر از انتظارات اولیه بوده است. همچنین از طرفداران به خاطر اعتماد و صبوریشان تشکر شد و از آن‌ها خواسته شد منتظر رویداد «Closed Test» بازی در ماه نوامبر باشند.

این بازی که در کنفرانس E3 2019 معرفی شد، تا مدت زیادی در سکوت خبری فرو رفته بود، اما بالاخره امسال در مراسم Summer Game Show تریلر و اطلاعات جدیدی از آن منتشر گردید و تاریخ عرضه اولیه آن مشخص شد. همچنین اعلام شد که Elden Ring یک بازی میان نسلی است. از آن زمان تاکنون جزئیات بیشتری از این بازی منتشر شد؛ از جمله شیوه Fast Travel، ساختن آیتم‌ها، پلتفرمینگ و ….

اینکه تاریخ عرضه بازی Elden Ring مقداری عقب بیفتد آنچنان هم دور از انتظار نبود. صرف نظر از اینکه قبلا اعلام شده بود که این بازی مراحل پایانی توسعه خود را پشت سر می‌گذارد (مراحل مربوط به پالیش و رفع باگ)، اما به نظر می‌رسد که ویروس کووید ۱۹ تاثیر زیادی بر توسعه بازی گذاشته است. قبلا تاریخ عرضه بازی‌های بزرگ دیگری مثل God of War Ragnarok و Horizon Forbidden West نیز به دلیل پاندمی کورونا از سال ۲۰۲۱ به ۲۰۲۲ تغییر پیدا کرده بود. به هر حال اگر عقب افتادن تاریخ عرضه بازی Elden Ring نتیجتاً باعث بهبود کیفیت بازی شود، قطعا جایی برای ناامیدی وجود نخواهد داشت و از آن استقبال هم می‌کنیم.

بازی Elden Ring در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (۶ اسفند ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های PS4 ، PS5 ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One و PC عرضه خواهد شد و احتمالا در هفته‌های پیش رو، تریلر و یا اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد. پس برای پیگیری اخبار این بازی، با نخل مارکت همراه باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.