مشاهده قیمت و خرید بازی Elden Ring 

سبک اکشن و جهان باز بازی Elden Ring به گونه ای، که اگر بخواهید راهنمایی ها که در طول بازی داده شده را نادیده بگیرید، به سرعت توسط غول ها و دشمنان فوق قدرتمند در کسری از ثانیه شما خواهند کشت. باید در طول بازی سعی کنید که با پیشرفت های و انجام مراحل مختلف شخصیت خود را قدرتمندتر که البته این امر از طریق جادوگری هایی که در بازی امکان پذیر است.
در اوایل بازی برای این که بتوانید راحت تر با غول ها و دشمنان روبرویی شوید و به مبارزه کنید، دو سنگ طلسم به شما داده می شود. اولین سنگ طلسم به رنگ نارنجی در دسترس شماست، به شما کمک می کند تا بتوانید در یک حرکت دشمنان خود را از بین ببرید. همین مسئله به بخش مهمی از مبارزات شما در بازی Elden Ring تبدیل می شود.
در بازی می توان به درخت ناطقی اشاره کرد که اگر با شمشیر خود به آن ضربه بزنید، متوجه می شوید که یک نیمه انسان و نیمه درخت است و همچنین یک اسب سوار غول پیکر و عظیم جسه به رنگ سیاه که در طول شب ممکن است ظاهر شود که از وحشتناک ترین غول های بازی به شمار می رود.

خرید بازی Elden Ring

سیستم مبارزه در بازی Elden Ring شباهت زیادی به سایر Souls-Borneها داشته و تمرکز زیادی روی عناصری دارد که در حین ساخت شخصیت خود آن‌ها را انتخاب می‌کنید. آن حالت Light Attack و Heavy Attack هم در بازی حاضر است که باید با استفاده از آن‌ها و جاخالی دادن در مقابل ضربات دشمنان، به مسیر خود ادامه دهید. قابلیت استفاده از جادو هم در این اثر بازگشته تا افرادی که به این عرصه علاقه دارند، بتوانند دشمنان را با استفاده از جادو از پا درآورند. در کنار این مکانیک‌ها، گیم‌پلی بازی Elden Ring شامل مخفی‌کاری هم می‌شود که مانند آن را در بازی Sekiro: Shadows Die Twice دیده بودیم. شما می‌توانید با استفاده از مخفی‌کاری به دور از چشم دشمنان حرکت کنید و آن‌ها را از پشت بکشید.