مجله بازی

تریلر جدید بازی Forza Horizon 5 گیمپلی بخش چندنفره را به تصویر می‌کشد

تریلر جدید بازی Forza Horizon 5

تریلر جدید بازی Forza Horizon 5 در جدیدترین قسمت از برنامه Forza Horizon 5 Lets Go توسط استودیو Playground Games به نمایش درآمد و ویژگی‌ها و مدهای بخش چند نفره بازی را به تصویر کشید.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، Team Adventure حذف شده و Horizon Open جایگزین آن شده است که تعداد زیادی از فعالیت‌های مختلف مسابقه‌ای را برای شرکت کردن در آن‌ها ارائه می‌دهد.  طبق چیزی که در تریلر جدید بازی Forza Horizon 5 نشان داده شده است، بازیکنان می‌توانند در Horizon Open گزینه‌هایی مثل Open Racing، Open Drifting، Eliminator، مدی شبیه به بتل رویال و مواردی دیگر را انتخاب کنند.

کسانی که خواهان تجربه کژوال‌تری هستند، می‌توانند در Horizon Tour شرکت کنند که از مسابقات co-op تا حداکثر ۶ بازیکن پشتیبانی می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید بخش چندنفره بازی Forza Horizon 5، ویژگی Horizon Arcade نام دارد که شامل تعدادی بازی کوچک سرگرم‌کننده مثل Popping Pinatas‌ می‌شود.

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ نهم نوامبر سال جاری (۱۸ آبان ۱۴۰۰) برای کنسول‌های Xbox One ، Xbox Series X ، Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. همچنین مشترکین سرویس Game Pass می‌توانند با استفاده از این سرویس، بازی Forza Horizon 5 را همانند بقیه عناوین فرست پارتی مایکروسافت در روز عرضه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای تجربه کنند. علاوه بر این، استودیو Playground Games برای طرفداران بخش تک نفره بازی نیز محتوا و بخش‌های ویژه‌ای را تدارک دیده است؛ مثل Horizon Adventure and Accolades و امکان تجربه سواری با بیش از ۴۰۰ خودروی مختلف.

در این لینک می‌توانید تریلر جدید بازی Forza Horizon 5 را تماشا کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.