اخبار, مجله بازی

نسخه‌‌ مجزای Ghost of Tushima: Legends معرفی شد

استودیو Sucker Punch Productions اعلام کرد که Ghost of Tsushima: Legends، گسترش‌دهنده‌ی co-op بازی تک نفره‌ی Ghost of Tsushima، به عنوان یک بازی مجزا و مستقل عرضه خواهد شد. همچنین اواخر امسال، Legends مد جدیدی به نام Rivals را دریافت خواهد کرد.

طبق چیزی که در وبسایت PlayStation Blog اعلام شده است، عنوان Ghost of Tsushima: Legends به عنوان یک بازی مجزا در تاریخ ۳ سپتامبر سال جاری برای کنسول‌های PS4 و PS5 در دسترس خواهد بود و تقریبا ۲۰ دلار قیمت خواهد داشت. این بازی مجزا، دقیقا شبیه به همان مد Legends است که دارندگان بازی اصلی Ghost of Tsushima به آن دسترسی دارند و تمام محتوای آن را در بر می‌گیرد، اما با این حال شامل یکسری از آیتم‌های مربوط به بخش کمپین بازی نمی‌شود.

همچنین محتوای جدیدی به نام مد Rivals برای بازی در نظر گرفته شده است که در روز ۳ سپتامبر عرضه خواهد شد. در این مد، دو تیم دو نفره برای از بین بردن موج‌های دشمنان رقابت خواهند کرد. دشمنان کشته شده به شما Magatama می‌دهند که می‌توانید با آن به تیم رقیب خود حمله کنید. همچنین استفاده از Magatama روی Shadeها باعث می‌شود که اعضای تیم رقیب نتوانند به درستی آیتم‌های خود را خریداری کنند و اگر بخواهند آیتم Curse خرید کنند، کشته می‌شوند. اگر به اندازه کافی Magatama مصرف شود، آخرین موج دشمنان به سوی شما هجوم می‌آورند که اگر قبل از رقبایتان آن‌ها را از بین ببرید، می‌توانید برنده‌ی بازی شوید. این مد تا حدودی شبیه به مد Gambit بازی Destiny 2 است که به هیچ وجه چیز بدی نیست. همچنین همراه با مد Rivals، یکسری تروفی و آیتم‌های ظاهری جدید نیز منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، مکانیک‌های ارتقا و پیشرفت Legends با سیستم جدید Gear Mastery بهبود خواهد یافت. بازیکنانی که به یک Gear با سطح ۱۱۰ دست یابند، می‌توانند آن را به یک کلاس خاص اعمال کنند و چلنج‌های Mastery را آزاد کنند که امکان افزایش سطح تا ۱۲۰ را می‌دهد و اسلات دوم Perk‌ را باز می‌کند. یک قابلیت و تکنیک جدید نیز برای هر کدام از کلاس‌ها در دسترس خواهد بود.

قبل از انتشار این دو افزونه اصلی، در روز ۲۰ آگوست آپدیت جدیدی برای بازی منتشر خواهد شد که با توجه به بازخوردهای بازیکنان، تغییراتی را در بازی اعمال خواهد کرد؛ از جمله مد بالانس شده‌ی Survival و انواع جدیدی از چالش‌های هفتگی Survial Nightmare.

افزون بر این، استودیو Sucker Punch‌ قول داده است که از دهم سپتامبر تا اول اکتبر، به طور هفتگی محتوای جدیدی را برای بازی عرضه کند؛ از جمله یک نقشه جدید برای مد‌ Rivals، دو نقشه جدید برای مد Survival و نسخه‌ی جدید و دشوارتری از Tale of Iyo.

همانند گذشته، اگر از دارندگان بازی Ghost of Tsushima هستید، محتوای Legends برای شما رایگان است و هیچکدام از افزونه‌هایی که در آینده منتشر خواهند شد، پولی نخواهند بود. در صورتی که بازی مجزای Legends‌ را خریداری کنید و بعدا بخواهید بخش داستانی بازی را نیز تجربه کنید، می‌توانید با صرف هزینه‌ی ۴۰ دلار روی PS4 و ۵۰ دلار روی PS5، آن را به Ghost of Tsushima: Director’s Cut ارتقا دهید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.