مجله بازی, مقالات

معرفی نخل مارکت Women

بازی و سرگرمی در تمام دنیا همواره مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز پیشرفت های عظیمی را در این زمینه شاهد بوده ایم.
شاید اگر به گذشته دنیای بازی‌های ویدیویی نگاهی بیندازیم اغلب پسران را در این زمینه می بینیم اما با گذشت زمان محبوبیت بازی های ویدیویی روز به روز بیشتر شده است و حال می توان با قاطعیت گفت که اگر کسی فکر می‌کند بازی‌های ویدیویی مختص به پسرهاست باید تجدید نظر کند.
با یک نگاه ساده به اطراف می توان دختران موفق بسیاری را در این زمینه دید.
در دنیای بازی های ویدیویی روزبه روز نقش دختران پررنگ‌تر می‌شود و حال شاهد این هستیم که بازی و استریم کردن هم به منبعی برای سرگرمی و درآمدزایی برای دختران تبدیل شده است.

شاید از دید برخی دیدن یک دختر گیمر عجیب باشد یا شاید باور ناپذیر، اما حال دختران هم جایگاه خود را در این عرصه به دست آورده اند. می توان گفت ولی دلیل اصلی نگاه های تفکیک کننده بین دخترها و پسرها در دنیای بازی های ویدیویی بسترهای ایجاد شده برای این عرصه است به صورتی که با یک نگاه سطحی به گذشته می توان دید که مراکز مربوط به گیم دارای یک فضای کاملاً پسرانه بوده اند اما حال با کم و کاستی های بسیار، دختران هم در این فضا جایی برای خود پیدا کرده اند که باعث شده رفته رفته تعداد دختران گیمر و استریمر بیشتر شود و خوشبختانه آن اتفاقی که باید می‌افتاد در حال محقق شدن است.
حال تیم نخل مارکت پس از سال‌ها فعالیت حرفه‌ای در زمینه گیمینگ با ایجاد بخش نخل مارکت وومن بستری برای خانم های علاقه مند به دنیای بازی‌های ویدیویی فراهم کرده تا تمام آن چیزی که برای فعالیت در این زمینه را نیاز دارید با توجه به سلیقه تان به شما ارائه دهد.
پس با نخل مارکت وومن همراه باشید چرا که «اینجا همیشه هشتم مارچ است»

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “معرفی نخل مارکت Women

  1. مهناز صاد 89 گفت:

    خوشحالم از اینکه بلاخره یکی مارو دید.
    ممنونم از تیم حرفه ای تون

  2. سارا امیری گفت:

    ممنونم بابت ین همه احترام و ارزش گذاری برای خانم ها.
    امیدوارم توی این بخش هم مثل همیشه بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *