مجله بازی, اخبار, سخت افزار

کنسول بازی kFC معرفی شد

کنسول بازی kFC معرفی شد

کنسول بازی kFC معرفی شد

معرفی KFConsole

در حالیکه کنسول های نسل جدید سونی و مایکروسافت نسل نهم را متحول کردند رستوران زنجیره ای KFC از کنسول بازی خود به نام KFConsole رونمایی کرد .
در واقع این کنسول یک کامپیوتر گیمینگ قدرتمند و مناسب برای واقعیت مجازی است که از محلی برای گرم کردن مرغ بهره می‌برد.
کنسول بازی kFC معرفی شد
کی اف سی با انتشار یک تریلر متفاوت برای کنسول خود از آن رونمایی کرد.
که در آن زمان بسیاری از مخاطبان تصور می‌کردند در حال شوخی با کنسول‌های بازی است اما این رستوران زنجیره ای در تصمیم خود بسیار جدی بود.
این رستوران زنجیره ای برای رونمایی از کنسول خود با کمپانی به نام (کولر مستر) همکاری کرده است.
که می تواند بازی ها را با رزولوشن 4k به نمایش بگذارد و در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه این کنسول جالب در دسترس نیست اما تصاویر و همچنین تریلر آن منتشر شده است.
کنسول بازی kFC معرفی شد
مدیر روابط عمومی KFC در این باره گفته است :
«ما از تیزر اولیه خود فراتر رفتیم و حالا در نهایت KFConsole به واقعیت تبدیل شده. ما از جنگ شدید و سنگین در دنیای کنسول‌ها اطلاع داریم، اما از کنسول خود به عنوان یک محصول پرچمدار مطمئن هستیم. این دستگاه می‌تواند بطور قدرتمندی بازی‌ها را اجرا کند و غذای شما را هم گرم نگه دارد تا از غذای خود در هنگام بازی لذت ببرید. اگر سونی یا مایکروسافت در کنسول بعدی خود به دنبال چنین ویژگی باشند، می‌توانند برای نحوه مهندسی محفظه نگهداری مرغ با ما ارتباط برقرار کنند.»
هنوز مشخصات این کنسول جذاب به طور کامل منتشر نشده است اما می‌دانیم که این کنترل مجهز به پردازنده NUC9 و همچنین یک ترابایت حافظه SSD شرکت سیگیت است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.