مجله بازی, اخبار

بازی Marvel’s Wolverine، محتوا و لحنی بزرگسالانه خواهد داشت

استودیوی Insomniac Games، با رونمایی از بازی Marvel’s Wolverine در جریان کنفرانس هفته‌ی گذشته‌ی سونی، همه را غافلگیر کرد. با اینکه بازخورد عمومی بازی‌بازان نسبت بـه معرفی این عنوان مثبت بود، اما باز هم سوال‌هایی در مورد محتوا و ماهیت بازی مطرح شد. به طور مثال، هر چند استودیوی Insomniac Games، در گذشته عناوینی را با درجه‌ی سنی M، منتشر کرده بود (مانند بازی‌های Sunset Overdrive و سه‌گانه‌ی Resistance)، اما به نظر می‌رسید که سران این استودیو تمایل دارند تا بازی‌های توسعه یافته توسط آنها، برای طیف وسیعی از مخاطبان مناسب باشد. همچنین تصور می‌شد که خود Marvel نیز، مخالف توسعه‌ی یک عنوان غیرقابل تجربه توسط گیمرهای کم سن و سال‌ تر با محوریت شخصیت Wolverine باشد.

به هر حال آقای Brian Horton، یک از کارگردانان بازی خیلی سریع نسبت به این حدس و گمان‌ها، واکنش نشان داد و در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در توییتر، تایید کرد که بازی Marvel’s Wolverine محتوا و لحنی بزرگسالانه خواهد داشت. که البته با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های این کاراکتر، تصمیم عاقلانه و درستی به نظر می‌رسد. همچنین او اعلام کرد که این عنوان برخلاف بـازی Marvel’s Spiderman: Miles Morales، یک اثر کامل خواهد بود. جالب است بدانید که آقای Brian Horton، در توسعه‌ی بازی Marvel’s Spiderman: Miles Morales نیز به عنوان کارگردان، نقش داشت.

هر چند بازی Marvel’s Wolverine برای عرضه انحصاری روی کنسول PS5 برنامه ریزی شده، اما طبق اعلام سازندگان، این عنوان هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. بنابراین تا آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار جزئیات بیشتری از آن نخواهیم بود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.