اخبار, مجله بازی

Activision: برنامه‌ای برای بازسازی Modern Warfare 3 نداریم

بازسازی Modern Warfare 3

کمپانی Activision ساخت ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 را رسما تکذیب کرد. این ناشر، در بیانیه‌ای به صراحت اعلام کرد که همه‌ گزارش‌های مربوط به بازسازی عنوان Call of Duty: Modern Warfare 3 اشتباه هستند. یکی از مسئولین کمپانی Activision در این باره به وبسایت Game Spot گفته است:

«نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Modern Warfare 3، چه بخش کمپین و چه بخش چندنفره، وجود خارجی ندارد. تمامی گزارش‌هایی که چیزی غیر از این را منتشر می‌کنند اشتباه هستند.»

Activision در سال ۲۰۲۰ نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Modern Warfare 2 را منتشر کرد. به همین دلیل بسیاری از شایعات حاکی از آن بود که Activision قصد دارد ریمستر نسخه‌ی سوم این تریلوژی را نیز منتشر کند. . قبلا نیز ریمستر نسخه‌ی اول Modern Warfare همراه با Infinite Warfare: Premium Edition در سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود (نسخه‌ی مجزای این بازی مدتی بعد عرضه شد). بر خلاف Modern Warfare 2 Remastered، بازسازی نسخه‌ی اول Modern Warfare شامل هر دو بخش داستانی و چندنفره می‌شد.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare 3 در سال ۲۰۱۱ توسط استودیو Infinity Ward برای کنسول‌های PS3، Xbox 360 و PC منتشر شد. همچنین استودیو Treyarch وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی Wii و استودیو n-Space وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی DS بازی را بر عهده داشتند.

هم اکنون فرنچایز Call of Duty به شدت رشد کرده است. کمپانی Activision در سه محور مجزا از این فرنچایز پشتیبانی می‌کند؛ Call of Duty Warzone، Call of Duty Mobile و انتشار سالیانه‌ی بازی برای جریان اصلی کنسول‌ها و PC. طبق اعلام Activision، در راستای گسترش بیشتر سری Call of Duty، قرار است برای ساخت نسخه‌ی دیگری از Call of Duty Mobile یک استودیوی جدید تشکیل شود. علاوه بر این، گزارش‌ها حاکی از آن است که استودیو Sledgehammer در حال توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از Call of Duty است که به احتمال زیاد در جنگ جهانی دوم جریان دارد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.