مجله بازی, اخبار

به نظر می‌رسد پروژه‌ی بعدی استودیوی Nether Realm، بازی Mortal kombat 12 خواهد بود.

آقای جف گراب، یکی از خبرنگاران حوزه‌ی گیم می‌گوید با توجه به اطلاعاتی که به دست او رسیده، عنوان بعدی استودیوی Nether Realm، بازی Injustice 3 یا Marvel Vs Dc نخواهد بود. بلکه آنها در حال توسعه‌ی بازی Mortal kombat 12 هستند.

استودیوی Nether Realm، حدود دو ماه پیش اعلام کرد که کار آنها با عنوان Mortal kombat 11، به اتمام رسیده و آنها، به صورت کامل روی توسعه‌ی بازی بعدی خود متمرکز شده‌اند. اما این بازی بعدی دقیقاً قرار است چه عنوانی باشد؟ این استودیو عموماً به صورت یکی در میان، بر روی توسعه ی عناوین Mortal kombat و Injustice، متمرکز می‌شد که همین مسئله، سبب شده بود تا عده‌ای گمان کنند که عنوان بعدی آنها قرار است بازی Injustice 3 باشد. در عین حال، گزارشاتی نیز منتشر شده بود که ادعا داشتند بازی بعدی آنها، عنوان مبارزه‌ای دیگری با نام Marvel Vs Dc خواهد بود.

به هر حال، اکنون با توجه به ادعاهای آقای جف گراب، مشخص شده است که هر دو گروه بالا، در اشتباه بوده‌اند. وی در جریان یکی از قسمت‌های برنامه‌ی GrubbSnax، مدعی شد که با توجه به شرایط متزلزل و لرزانی که استودیوی Nether Realm با کمپانی Warner Bros. دارد، توسعه‌ی عنوانی که نیازمند خرید لایسنس کاراکترهای موجود در آن است، در حال حاضر منطقی به نظر نمی‌رسد. به ویژه این که احتمال دارد استودیوی Nether Realm در سال جاری به فروش برسد. گراب در انتها اضافه کرد که با توجه به اخباری که به گوش او رسیده است، استودیوی Nether Realm، در حال توسعه‌ی بازی Mortal kombat 12 است. عنوانی که ناشر، صاحب آن بوده و فروشش تضمین شده است.

گزارشات مبنی بر فروش استودیوهای داخلی کمپانی Warner Bros. که شامل استودیوهایی مانند Nether Realm، Rocksteady، Monolith Soft و … می‌شود، از ابتدای سال جاری میلادی، به طور مداوم به گوش می‌رسد. موضوعی که از زمان ادغام شبکه‌ی Discovery و گروه AT&T مطرح شد و آینده کمپانی Warner Bros. در صنعت بازی‌های ویدئویی را تحت تاثیر خود قرار داده است. این نکته نیز باید ذکر شود که اخبار مبنی بر فروخته شدن استودیوی Nether Realm، تا کنون نادرست بوده است.

کمپانی Warner Bros. اعلام کرده است که استودیوهای داخلی این شرکت، در حال توسعه‌ی عناوینی هستند که تحت مالکیت این شرکت قرار دارند. بنابراین بازی Injustice 3 از استودیوی Nether Realm نیز، مشمول همین موضوع می‌شود(البته اگر این استودیو به فروش نرسد). با این وجود، با توجه به موفقیت تجاری فوق‌العاده و نمرات بسیار خوب کسب شده توسط بازیMortal kombat 11، تعجب آور نخواهد بود اگر توسعه دهندگان، به سرعت به سراغ تولید عنوان بعدی این فرانچایز بروند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *