اخبار, مجله بازی

بازی Psychonauts 2 گلد شد

استودیوی Double Fine اعلام کرد که روند توسعه‌ی عنوان اکشن پلتفرمر Psychonauts 2، به اتمام رسیده است و این بازی در تاریخ مقرر شده، یعنی 25 آگست عرضه خواهد شد.

این استودیو، خبر گلد شدن بازی را، از طریق اکانت رسمی توییتر خود، به اطلاع طرفداران رساند و همچنین تاکید کرد که بازی در روز اول عرضه‌ی جهانی خود، روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس مشترکان خواهد بود. Psychonauts 2 برای پلتفرم‌های PC، PS4 و PS5 نیز، منتشر خواهد شد. پیش خرید بازی هم اکنون برای علاقه مندان در دسترس است و کاربران Xbox، حتی می‌توانند دیتای بازی را، از همین الان نصب کرده تا بلافاصله پس از زمان عرضه، آن را تجربه نمایند.

با این حال، به کار بردن اصطلاح « گلد شدن» برای بازی Psychonauts 2، مقداری عجیب به نظر می‌رسد. زیرا این بازی قرار است فقط به صورت دیجیتـالی عرضه شود و خبری از نسخه‌ی فیزیکی، نخواهد بود. معمـولاً اصطلاح  « گلد شدن»، زمانی به کار می‌رود که یک بازی با پشت سر گذاشتن مراحل توسعه، آماده تولید انبوه به صورت فیزیکی و سپس ارسال برای خرده فروشی‌ها شود. بنابراین از آنجایی که بازی Psychonauts 2، فروش فیزیکی نخواهد داشت، اصطلاح گلد شدن فقط یک معنی می‌تواند داشته باشد: اینکه روند ساخت بازی، کاملا به اتمام رسیده و تیم توسعه دهنده، از همین حالا منتظر فرارسیدن تاریخ انتشار رسمی آن است.

در توییت دیگری از سوی اکانت Double Fine، سازندگان اعلام کردند که هر چه به تاریخ عرضه‌ی بازی نزدیک‌تر شویم، آنها اخبار جالب‌تری را، با طرفداران به اشتراک خواهند گذاشت.

در سایر اخبار مربوط به عنوان Psychonauts 2، مدیر استودیوی Double Fine، یعنی آقای Tim Schafer، در مورد وضعیت این استودیو پس از تصاحب توسط شرکت مایکروسافت، صحبت کرد و اظهار داشت که استودیوی تحت نظر او، حتی پس از خریداری شدن توسط مایکروسافت، همچنان آزادی عمل خود برای تولید عناوین خلاقانه را، حفظ کرده است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.