مجله بازی, اخبار

آپدیت 13.1 بازی PUBG منتشر شد

آپدیت PUBG

پس از دوره‌ای طولانی از مشکلات فنی و تکنیکی، بالاخره قرار است آپدیت جدیدی برای نسخه‌ی PC بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شود. محتوای جدیدی که قرار است منتشر شود، دوتا از نقشه‌های بازی را به‌روزرسانی می‌کند. همچنین گفته شده است که در آپدیت پیش رو، سناریو هیجان‌انگیز Crash Landing یا فرود اضطراری به بازی اضافه خواهد شد.

سناریو «فرود اضطراری» احتمالا مهم‌ترین بخش از آپدیت 13.1 است که بازیکنان خواهند توانست در مپ Taego تجربه کنند. در این سناریو، هواپیمایی که بازیکنان را وارد دنیای بازی می‌کند، پتانسیل این را دارد که موتورش از کار بیفتد، یا آتش بگیرد و به سمت پایین سقوط کند. بازیکنان می‌توانند تصمیم بگیرند که چه زمانی از هواپیمای در حال سقوط پرش کنند. اگر بازیکنی به سرعت خود از هواپیما خارج شود، می‌تواند مسافت بیشتری را بپیماید و محل فرود خود را مشخص کند. اگر یک بازیکن تصمیم بگیرد که کلا از هواپیما خارج نشود، مسابقه را با ۵۰ درصد آسیب آغاز خواهند کرد.

همچنین محتوای جدیدی برای مپ Taego منتشر خواهد شد که یک اتاق لوت مخفی را به بازی اضافه می‌کند. برای دسترسی به این اتاق باید از یک کلید ویژه استفاده کنید. بازیکنان خوش شانسی که به این اتاق دسترسی پیدا کنند، بهترین‌ لوت‌های بازی را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، مپ کلاسیک Sanhok نیز آپدیت خواهد شد. با این پچ جدید، مناطق پوششی جدیدی به خط ساحلی شمال غربی و معبد اضافه خواهد شد.

Match Rotation معمولی نیز آپدیت شده است؛ به این ترتیب که Paramo از Rotation خارج شده است و Karakin اضافه شده است. با این حال بازیکنانی که مایل بودند در Karakin بازی کنند، در توییتر از این قضیه گله‌مند هستند و بیان کرده‌اند که Karakin به ندرت در Rotation ظاهر می‌شود.

برای اطلاع از تمامی جزییات آپدیت، می‌توانید به وبسایت رسمی PUBG مراجعه کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.