اخبار, مجله بازی

حالت الهام گرفته شده از عنوان بعدی سری بازی‌های Rainbow Six، با نام Containment Mode برای Rainbow Six Siege منتشر شد.

Containment Mode

این حالت جدید، یک نمای کلی از آن چیزی که در بازی Rainbow Six Extraction در انتظار بازی بازان است را، به نمایش می‌گذارد.

حالت جدید Containment Mode، در تـاریخ 4 آگوست و برای مدت زمانی محدود، در اختیار دارندگان بازی Rainbow Six Siege قرار گرفت. این حالت، یک تجربه‌ی کاملاً متفاوت از مبارزات مرسوم PVP بـازی را، به آن اضافه می‌کند. و همچنین تاخیر دوباره‌ی تاریخ عرضه بازی Rainbow Six Extraction را، برای آن دسته از افرادی که به شدت منتظر تجربه‌ی آن بودند، جبران خواهد کرد.

Containment Mode با استفاده از حالت جدید خود به نام Nest Destruction، گوشه ای از آن چیزی که در جهان Rainbow Six Extraction، وجود خواهد داشت را، به بازی بازان نشان می‌دهد. مسابقات این حالت، در ورژن دوباره طراحی شده‌ی نقشه‌ی محبوب Consulate، انجام خواهد شد. که طی هر راند آن، گروهی متشکل از اپراتورهای مهاجم در مقابل گروهی از Protean ها، قرار می‌گیرند. دشمنانی متنوع از نژاد Archean که از عنوان بعدی این مجموعه یعنی Rainbow Six Extraction، به این حالت اضافه شده‌اند. و حتی می‌توانند خود را به شکل اپراتورهای مدافع درآورند. حالت Containment Mode، از امروز تـا تاریخ 24 آگوست، در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

Protean ها، برای وارد کردن ضربه با محدودیت‌هایی مواجه هستند اما در عوض از سرعت بالاتر، سلامتی بیشتر و توانـایی‌های ویژه‌ای که از اپراتورهای Aruni و Oryx اقتباس شده، برخوردار خواهند بود. با این حال، اپراتورهای مهاجم همچنان مثل گذشته قادر خواهند بود تا از Loudout های از پیش تعیین شده استفاده کنند. با این تفاوت که دیگر نمی‌توانند جزئیات آنها را مطابق میل خود، تغییر دهند. بـه علاوه، اپراتورهای قابل دسترس در حالـت Containment Mode کاهش یافتهداند.

هر دو طرف یک مسابقه، طی هر رانـد بـاید با توجه به اهداف متفاوتی که بازی، به هر گروه می‌دهد، بر سر یک Archean Nest  با یکدیگر به رقابت بپردازند. اپراتورهای مهاجم وظیفه دارند با نابود کردن Archean Nest، هدف موردنظر خود را از منطقه خارج کنند. در حالی که گروه مدافع به منظور پیروزی خود، باید اپراتورهای مهاجم را در نابود کردن Archean Nest ناکام گذاشته و آنها را از بین ببرند.

حالت Containment Mode، همچنین 33 آیتم خاص را برای مدت زمانی محدود به فروشگاه بازی، اضافه خواهد کرد. این آیتم‌ها شامل مواردی مانند پوشش‌های جدید برای اپراتورها، کلاه‌ها و اسکین‌های جدید برای سلاح‌های بازی می‌شود. هر چند، این آیتم‌ها مختص به تعداد محدودی از اپراتورها خواهد بود. از بین اپراتورهای مهاجم Ace، Amaru، Blackbeard و Zero و همچنین از میان اپراتورهای مدافع Aruni، Jager، Mira و Warden، قابلیت دریافت این آیتم‌ها را خواهند داشت.

عنوان Rainbow Six Extraction طی کنفرانس یوبیسافت در مراسم E3 2021 معرفی شد. عنوانی که بر پایه‌ی حالت محدودی که در سال 2018 به نام Outbreak برای بازی Rainbow Six Siege عرضه شده بود، توسعه یافته است. در ابتدا قرار بود تا این بازی در ماه سپتامبر امسال منتشر شود، اما یوبیسافت تاریخ عرضه‌ی آن را تا ژانویه سال 2022 میلادی، به تاخیر انداخت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.