مجله بازی, اخبار

شایعه: در کنفرانس اخیر پلی استیشن، به ریمیک بازی Resident Evil 4 اشاره شده است

ریمیک بازی Resident Evil 4

به نظر می‌رسد آخرین تبلیغ به نمایش درآمده در جریان کنفرانس اخیر سونی یا همان Playstation Show Case، اشاره‌هایی به توسعه‌ی ریمیک بازی Resident Evil 4 داشته است. در این ویدئوی لایو اکشن که در ابتدای شروع مراسم پخش شد، به وضوح می‌توان نماد ویروس Las Plagas را روی یکی از دیوارها مشاهده کرد. موردی که بازی بازان خیلی سریع متوجه آن شدند.

علاوه بر این در جریان تبلیغ یاد شده، لوگویSly Cooper نیز به چشم می‌خورد که همین موضوع، طرفداران را به احیای مجدد این فرانچایز محبوب امیدوار کرده است. هر چند این موضوعات در حال حاضر فقط در حد شایعه هستند و تا این لحظه، هیچ کدام از شرکت‌های سونی یا کپکام، نسبت به این حدس و گمان‌ها واکنشی نشان نداده‌اند.

با توجه به اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی چندین منبع معتبر، نسخه‌ی ریمیک بازی Resident Evil 4، قطعاً در حال توسعه بوده و حتی برخی آز آنها مدعی شده اند که روند ساخت این عنوان، از سال 2018 آغاز شده است. با این وجود هنوز مشخص نیست که چه زمانی از این بازی موردانتظار، رونمایی خواهد شد. آخرین عنوان منتشر شده از فرانچایز Resident Evil، بازی Resident Evil: Village بود که پس از عرضه در اوایل سال جاری، توانست هم از نظر نمرات کسب شده توسط منتقدین و هم از نظر تجاری و میزان فروش، عملکرد فوق‌العاده ای از خود به جا بگذارد و مطمئناً یکی از برترین بازی‌های سال 2021، به شمار می‌آید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *