اخبار, مجله بازی

فروش بازی Mass Effect: Legendary Edition فراتر از انتظارات بوده است.

بازی Mass Effect: Legendary Edition

شرکت EA برنامه دارد تا در آینده، سرمایه گذاری بیشتری را روی فرانچایز Mass Effect انجام دهد.

مدیرعامل شرکـت الکترونیک آرتز، آقای Andrew Wilson، در جریان کنفرانس مالی این شرکت بیان کرد که نسخه‌ی ریمستر سه عنوان اول فرانچایز Mass Effect، بار دیگر آتش اشتیاق طرفداران این مجموعه بازی‌ها را، شعله ور کرده است و همین موضوع سبب شده تا این بازی از نظر میزان فروش، فراتر از انتظارات آنها عمل کند.

هر چند این شرکت، آمار دقیقی از میزان نسخه های به فروش رفته، اعلام نکرد. طی همین کنفرانس، مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتز، آقای Blake Jorgensen نیز اظهار کرد که عنوان It Takes Two از استودیوی HazeLight، به موفقیت قابل توجهی نسبت به انتظارات این شرکت دست یافته است. این دومین بازی است که پس از عنوان A Way Out در سال 2018، توسط Josef Fares و تیم تحت نظر او در استودیو Hazelight، توسعه می‌یابد و شرکت الکترونیک آرتز نیز، وظیفه‌ی نشر آن را بر عهده دارد.

مدیران شرکت همچنین در مورد بـازی Star Wars: Jedi Fallen Order نیز به بحث و گفت ‌وگو پرداختند و اعلام کردند که نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی نسل نهمی این عنوان برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S، موفق به جذب مخاطبان جدید و همینطور بازگشت کسانی که در گذشته، بازی را تجربه کرده بودند، به دنیای فوق العاده‌ی خود، شده است.

با توجه به اشتیاق بسیاری که از سوی بازی بازان برای فرانچایزهای Mass Effect و Star Wars وجود دارد، شرکت الکترونیک آرتز اطمینان داد که در آینده نیز، روی این دو فرانچایز سرمایه گذاری خواهد کرد. در حال حاضر می‌دانیم که عنوان جدید مجموعه‌ی Mass Effect، توسط یک تیم باتجربه و کارکشته، مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند. این در حالی است که پیش بینی می‌شود دنباله بازی Star Wars: Jedi Fallen Order، اولین بازی خواهد بود که فروش بیش از 10 میلیون نسخه‌ای را، تجربه خواهد کرد.

کنفرانس مالی شرکت الکترونیک آرتز، همچنین شامل برخی اظهارنظرها درباره‌ی مجموعه ی Battlefield نیز بود. و تصمیم گرفته شد تا این مجموعه، از این پس، هر دو سال یکبار میزبان عنوان جدیدی باشد و عناصر سرویس محور نیز، بیش از گذشته در دستور کار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت. عنوان بعدی فرانچایز Battlefield، بازی Battlefield 2042 خواهد بود که سه سال پس از عرضه ی بازی Battlefield V، در ماه اکتبر سال جاری منتشر خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.