اخبار, مجله بازی

شرکت Take Two قصد دارد تا آوریل ۲۰۲۲ سه عنوان بازسازی‌شده را منتشر کند

سه عنوان بازسازی‌شده

به نظر می‌رسد که در حال حاضر، کمپانی Take Two Interactive گزینه‌های زیادی برای رو کردن دارد. در حالی که این کمپانی قصد دارد چندین بازی بزرگ و مهم را در آینده منتشر کند، اما به نظر می‌آید پروژه‌های دیگری نیز برای بازگرداندن برخی از بازی‌های قدیمی در دست اجرا است.

کمپانی Take Two Interactive در روند ارائه‌ی گزارش مالی سه ماه اخیر خود، به نوعی اعلام کرد که قصد دارد سه پورت یا ریمستر از بازی‌های قدیمی خود را در سال مالی ۲۰۲۲ عرضه کند (یعنی از الان تا قبل از یکم آوریل ۲۰۲۲). از این پورت‌ها با عنوان «عرضه‌ی مجدد بازی‌های گذشته» یاد شده است. علاوه بر این‌ها، قبلا نیز اعلام شده بود که نسخه‌ نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V برای کنسول‌های PS5، Xbox Series X و Xbox Series S منتشر خواهد شد. ساخت نسخه‌ی مجزای GTA Online و نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Kerbal Space Program نیز رسما تایید شده است.

در مورد این سه بازی که قرار است ریمستر شوند، می‌توانیم گمانه‌های زنی‌های مختلفی داشته باشیم. عده‌ای معتقدند که شاید مثل Grand Theft Auto V، نسخه‌ی نسل نهمی Red Dead Redemption 2 نیز در حال توسعه باشد. به هر حال هنوز هیچ اطلاعات رسمی در این باره داده نشده است و باید منتظر بمانیم تا شرکت Take Two ریمستر این سه بازی را در آینده رسما معرفی کند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.