مجله بازی, اخبار, اخبار هفتگی

استودیوی Team Asobi در حال توسعه‌ی بلندپروازانه ترین پروژه‌ی خود است

استودیوی اختصاصی پلی استیشن در حال کار بر روی بازی جدیدی است.

استودیوی توسعه دهنده عنوان Astro’s Playroom، یعنی Team Asobi، وب سایت جدیدی را راه اندازی کرده و در آن اعلام کرده است که در حال توسعه‌ی جاه طلبانه‌ترین پروژه‌ی تاریخ این استودیو است.

استودیوی مستقر در ژاپن پلی استیشن که سابقه تولید عنوان Astro Bot: Rescue Mission برای PSVR را نیز در کارنامه خود دارد، در وب سایت جدید خود، اطلاعات تازه‌ای از پروژه در حال ساخت خود را، در اختیار طرفداران قرار داده است.

به گزارش سایت Gematsu، شما در قسمت About US این وب سایت، جمله زیر را مشاهده خواهید کرد.
((ما در حال حاضر، به سختی در حال توسعه‌ی بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی خود تا به امروز هستیم.)) هرچند از این عنوان، هنوز به طور رسمی رونمایی نشده، اما با توجه به فهرست مشاغلی که در صفحه‌ی Linkdln این استودیو وجود دارد، می‌دانیم که این بازی جدید قرار است تا یک اثر سه بعدی اکشن باشد.

صحبت از مشاغل مورد نیاز استودیو شد. باید ذکر کنیم که در همین وب سایت جدید، برای 13 عنوان شغلی مختلف، از جمله برنامه نویس گیم پلی، طراح بازی، برنامه نویس در زمینه‌های متنوع، طراح هنری و طراح صدا، پیشنهاد همکاری قرار داده شده است. و در بسیاری از این آگهی‌های شغلی بالا، از افراد با استعداد و توانمند خواسته شده تا روی پروژه سه بعدی و اکشن محور این استودیو، کار کنند.

این استودیو قبلاً و در ماه June، طی یک پست در بلاگ رسمی پلی استیشن، علاوه بر رونمایی از لوگوی جدید خود، اعلام کرد که : (پس از عرضه‌ی بازی Astro’s Playroom برای کنسول PS5، استودیوی Team Asobi، حالا بالهای خود را می‌گستراند و بیش از گذشته، رشد خواهد کرد.) مدیران این استودیو به هوادارن عناوین گذشته‌ی آنها نیز، اطمینان خاطر دادند که هر چند آنها به دنبال استفاده از “جادوی پلی استیشن و خلاقیت” در بازی‌های جدید خود هستند، اما با این وجود از هیچ تلاشی برای کسب موفقیت بیشتر، دریغ نخواهند کرد.

در کنار راه اندازی این وب سایت جدید، Team Asobi همچنین در پلتفرم‌هایی مانند Twitter و Instagram نیز، فعالیت خود را شروع کرده و توسط آنها، اخبار جدید پیرامون استودیو یا اطلاعاتی از روند توسعه‌ی بازی‌ها را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

اگر برای اولین بار است که نام استودیوی Team Asobi به گوشتان می‌خورد، پس به این معرفی مختصر توجه کنید. Team Asobi بخشی از شرکت پلی استیشن محسوب می‌شود و در شهر توکیو ژاپن مستقر است. این استودیو بازی Astro’s Playroom را که عنوانی در سبک پلتفرمر سه بعدی به حساب می‌آید را، برای کنسول PS5 توسعه داد که به صورت پیشفرض، روی تمامی کنسول‌های جدید سونی نصب شده تا قابلیت‌های مختلف آن را، برای خریداران تازه به نمایش بگذارد. همچنین آنها سابقه‌ی عرضه بازی Astro Bot: Rescue Mission را که در واقع یک دمو برای نشان دادن توانایی های کنترلر Dualshock 4 بود نیز، در کارنامه‌ی کاری خود دارند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.