اخبار, مجله بازی

فاز بتای عنوان Age of Empires 4 شروع شد

بتای عنوان Age of Empires 4

عنوان Age of Empires IV که در سال ۲۰۱۷ و یک دهه پس از عرضه‌ی آخرین نسخه از فرنچایز Age of Empires معرفی شد، بالاخره قرار است که برای یکسری از طرفداران، قابل بازی باشد. این بازی که با همکاری استودیو World’s Edge توسعه داده شده است، وارد فاز بتای خصوصی شده است. این بتای خصوصی فقط برای اعضای Age Insider Program در دسترس خواهد بود.

اکانت رسمی Age of Empires نیز در توییتر اعلام کرده است:

«بتای خصوصی عنوان Age of Empires IV آغاز شده است! اگر از اعضای Age Insider هستید، ایمیل خود (و محض احتیاط پوشه‌ی Spam) را چک کنید. شما را در میدان جنگ خواهیم دید!»

این بتای خصوصی که فقط شامل اعضای Age Insider می‌شود، از روز پنجم آگوست آغاز شده است و تا ۱۶ آگوست ادامه خواهد داشت (۱۴ تا ۲۵ مرداد). محتوای قابل بازی که در این نسخه‌ی بتا در دسترس اعضا قرار گرفته است، شامل مراحل آموزشی و مسابقات حداکثر ۸ نفره در مقابل هوش مصنوعی یا بقیه بازیکنان می‌شود. اینسایدرها می‌توانند در نقشه‌های مختلفی که هر کدام از سایز و محیط متفاوتی برخوردار هستند، به تجربه‌ی بازی بپردازند. همچنین امکان انتخاب ۴ تمدن مغول‌ها، انگلیسی‌ها، چینی‌ها و هندی‌ها برای بازیکنان وجود دارد.

متاسفانه اگر تا قبل از روز سوم آگوست (۱۲ مرداد) عضو جامعه‌ی Age Insider نشده‌اید، ایمیلی از سوی سازندگان بازی دریافت نخواهید کرد و به نسخه‌ی بتای بازی دسترسی نخواهید داشت. اما با این حال گفته شده است که طی هفته‌های بعدی، برخی از طرفداران بازی می‌توانند بتای بازی را تجربه کنند.

اگر مایل هستید که تا قبل از روز عرضه‌ی بازی (۶ آبان) بازی را تجربه کنید، بهتر است که از همین الان در Age Insider عضو شوید تا در صورت انتشار مجدد فاز بتا روی ویندوز استور یا شبکه‌ی استیم، بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.