مجله بازی, مقالات

بهترین بازی های جهان باز نسل هشتم

Untitled 1 min

بهترین بازی های جهان باز نسل هشتم

بازی های جهان باز یا Open-World طرفداران زیادی دارند. در بازی‌های این سبک می‌توانید کارهای مختلفی انجام دهید و به طور آزادانه در محیط به جستجو بپردازید. آزادی عملی که در بازی های جهان باز وجود دارد، باعث می‌شود تا لذت انجام آن‌ها بیشتر از سایر بازی‌ها باشد. در این مقاله ما سعی داریم تا بهترین بازی های جهان باز نسل هشتم را به شما معرفی کنیم.
با نخل مارکت همراه باشید :

بازی Red Dead Redemption 2:

در این بازی می‌توانید به گروه‌های خلافکاری کمک کنید یا با آن‌ها به مقابله بپردازید. می‌توانید به شکار حیوانات در جنگل بروید یا ماهیگیری کنید. Red Dead Redemption 2 گیم‌پلی‌ای طولانی دارد و می‌تواند برای مدت زیادی شما را سرگرم کند. البته ساختار این بازی به گونه‌ای است که حتی پس از اتمام مراحل داستانی، همچنان می‌توانید از حضور در دنیای آن و انجام فعالیت‌های جانبی لذت ببرید. Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی های جهان باز PS4 و ایکس باکس وان محسوب می‌شود.

بازی marvel’s spider_man

تار افکنی، تاب خوردن و گشت و گذار در قسمتی از شهر نیویورک و طراحی عالی و راحت کنترل شخصیت اسپایدرمن ، ماموریت ها و مراحل متنوع و هیجان انگیز، داستانی پر کشش و سیستم مبارزات سرگرم کننده و تنوع شخصی سازی و لباس ها باعث می‌شود که Marvel’s Spider-Man یکی از بهترین بازی های جهان باز محسوب شود.

بازی GTA

بازی با نام GTA که همه ما آن را میشناسیم.
و همیشه زبانزد بازی های جهان باز بوده است.
زیرا بسیار شبیه به قوانین دنیای واقعی است ،
از دزدیدن ماشین ها گرفته تا فرار از پلیس و گشتن در شهر و قانون شکنی ، کوه نوردی ، شنا ، اسپرت کردن ماشین و خرید لباس این عنوان را یکی از محبوبترین بازی های جهان باز در دنیا کرده است.

بازی the witcher 3

  
بازی جذاب the witcher که متفاوت با بسیاری از بازی ها است. داستان جادوگر مو سفیدی بنام گرالت آو ریویا را روایت میکند.
این بازی علاوه بر داستان اصلی بدلیل جادو های مختلف ، مبارزات روان ، و گشت و گذار در محیط های بسیار هیجان انگیز و اجازه دادن به بازیکن برای استفاده از کشتی و قایق و اسب در سیر و سفر به عنوان بهترین بازی های جهان باز محسوب میشود .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *