مجله بازی, اخبار

بازی The Medium برای PS5 منتشر شد

The Medium 2

عنوان ترسناک و روان شناختی استودیو Bloober Team یعنی بازی The Medium، هشت ماه پس از انتشار آن بر روی کنسول‌های Xbox Series X، Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی، بالاخره امروز برای دارندگان کنسول PS5 نیز در دسترس قرار گرفت. استودیو لهستانی Bloober Team تریلری را نیز برای بازی The Medium منتشر کرده است که بر ویژگی‌های اختصاصی کنسول PS5 تاکید دارد.

داستان بازی The Medium پیرامون زنی به نام «ماریان» است که می‌تواند با قابلیت‌های ذهنی خود، در بین دنیای واقعی و دنیای ارواح جابجا شود. او برای کشف راز قدرت‌های ماورایی وارد مکانی ترسناک و تسخیر شده می‌شود و سعی دارد از حقایق ماجراهای پیش‌ آمده آگاه شود. گرچه بازی The Medium پس از عرضه روی کنسول‌های Xbox Series X، Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی نقدهای نسبتا متوسطی در وبسایت متاکریتیک دریافت کرد، اما با این حال، اکثر منتقدین اتمسفر و جو ترسناک و وهم‌‌آلود بازی را تحسین کردند.

هم‌اکنون نیز که نسخه PS5 بازی The Medium منتشر شده است، برخی از منتقدین نمراتی را برای این نسخه ثبت کرده‌اند که تقریبا در حد همان نمرات نسخه Xbox و PC است. به طور کلی، به جز استفاده از قابلیت‌های دسته Dualsense مثل تریگرهای تطبیقی و بازخورد لمسی و یک سری تفاوت‌های جزئی، نسخه PS5 و نسخه Xbox Series X بازی The Medium تفاوت‌ به خصوصی با همدیگر ندارند.

علاوه بر این، برخی از گزارشات جدید حاکی از آن است که استودیو Bloober Team در حال توسعه دو پروژه معرفی نشده است و گفته شده که هر دو پروژه، نسبت به بازی The Medium بزرگ‌تر و مهم‌تر هستند. شایعه شده است که یکی از این پروژه‌ها نسخه جدید فرنچایز Silent Hill است؛ از سوی دیگر می‌دانیم که استودیو Bloober Team چند ماه پیش قرارداد همکاری جدیدی را با شرکت Konami منعقد کرد.

اما فعلا به طور رسمی چیزی اعلام نشده است و برای اطلاعات دقیق‌تر باید منتظر باشیم تا خود کمپانی‌ها از بازی‌های جدیدشان رونمایی کنند. تا انتشار جزئیات بیشتر، با نخل مارکت همراه باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *