مجله بازی

گزارش: بازی Titanfall 3 در آینده نزدیک عرضه نخواهد شد

بازی Titanfall 3

آیا شما نیز از طرفداران فرنچایز Titanfall هستید و برای عرضه بازی Titanfall 3 لحظه شماری می‌کنید؟ خب، باید بگوییم که بنا بر گفته‌های یکی از مسئولین ارشد استودیو Respawn، به نظر می‌رسد بازی Titanfall 3 به این زودی‌ها عرضه نمی‌شود.

گرچه امسال بازی Titanfall 2 برای مدتی، مجددا بر سر زبان‌ها افتاده بود ، اما عرضه نسخه‌ای جدید از این فرنچایز غیرمحتمل به نظر می‌آید. به گزارش وبسایت Dexerto، هماهنگ کننده استودیو Respawn، آقای جیسون گارزا در پایان یک لایو استریم به این موضوع اشاره کرد و اعلام نمود که فعلا هیچ خبری از بازی Titanfall 3 نیست: «فعلا هیچ خبری نیست. ما در حال کار روی بازی‌های دیگری هستیم»

 به احتمال زیاد منظور آقای گارزا از بازی‌های دیگر، محتوای جدید و گسترش دهنده‌هایی برای بازی‌های Star Wars: Jedi Fallen Order و Apex Legends باشد. با وجود آپدیت‌های مستمر، به نظر می‌رسد بازی بتل رویال استودیو Respawn اخیرا با مشکلاتی مواجه شده است که عمدتا ناشی از سرورهای آن است.

با این حال، استودیو Respawn هنوز به طور کامل فرنچایز Titanfall را رها نکرده است. در جریان لایو استریم، یکی از بینندگان گفت که از رفع مشکلات به وجود آمده برای فرنچایز Titanfall ناامید شده است. آقای گارزا پاسخ داد که استودیو Respawn تلاش دارد تا شرایط را بهبود دهد، اما با این حال این استودیو نمی‌تواند همه چیز را علنا به اشتراک بگذارد.

منظور آقای گارزا از شرایط به وجود آمده، همان حمله DDOS به سرورهاست که در عمل باعث شده است بازی‌های Titanfall 1 و Titanfall 2 بر روی پلتفرم PC غیرقابل بازی باشند. گفته شده است این حمله توسط گروهی از هکرها صورت گرفته است تا بخش چندنفره بازی‌های Titanfall را تحت تاثیر قرار دهند. در حال حاضر نیز فقط یک یا دو توسعه دهنده بر روی این بازی‌ها کار می‌کنند.

به طور کلی، عدم ساخت بازی Titanfall 3 در آینده نزدیک چندان هم تعجب آور نیست. چرا که بازی Apex Legends به شدت توانسته است درآمدزا باشد و طبق آمار Steam Charts، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰۰۰۰۰ بازیکن وارد این بازی شده‌اند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *