مجله بازی, مقالات

5 بازی برتر ایکس باکس در نسل 8

بررسی و رتبه بندی 5 بازی برتر ایکس باکس در نسل 8

در نسل هشتم، شرکت مایکروسافت کنسول ایکس باکس وان را در اختیار مخاطبان قرار داد و با وجود اینکه می‌توان گفت در برابر کنسول پلی استیشن ۴ شکست نسبی داشت ، اما نمی‌توان موفقیت ها و دستاوردهای کنسول ایکس باکس وان را نادیده گرفت.
در این مقاله قصد داریم 5 بازی برتر ایکس باکس در نسل 8 را معرفی کنیم.

۵ – بازی Halo 5

 

 

تاریخ انتشار این بازی ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ بود.
پس از گذشت یک هفته از شروع عرضه این بازی ، هیلو ۵ موفق شد رکورد سریع ترین میزان فروش یک بازی ویدیویی را در تاریخ فرنچایز هیلو و تمامی عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس به دست بیاورد.
این بازی در هفته اول عرضه از مرز ۴۰۰ میلیون دلار فروش عبور کرد ، و تا به امروز بیشتر از ۵ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش می رسد.
داستان بازی هیلو از جایی شروع می شود که شخصیت مستر چیف یک پیغام رمزگذاری شده دریافت می‌کند و به دنبال ماموریت‌های جدیدی می رود.

۴- بازی Minecraft

 

 

تاریخ انتشار این بازی ۱۷ می ۲۰۰۷ بوده است.
تا پایان سال ۲۰۲۰ به بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از این بازی به فروش رسیده است این بازی به طور اتفاقی بازیکنان را در نقاط مختلف جهان اش قرار می‌دهد و بازیکنان اجازه دارند به دلخواه به جستجوی محیط بپردازند یا در آن نقطه شروع به ساخت و ساز کنند.

۳- بازی Red dead2

 

تاریخ انتشار این بازی ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ بوده است.
همانطور که انتظار می‌رود این عنوان بازیکنان را در دنیا و غرب وحشی و این بار در نقش آرتور مورگان قرار می‌دهد که شخصیتی یاغی و عضو گروه van der linde است که می بایست در مقابل گروه های دولتی و گروه‌های یاغی دیگر مقابله کند این بازی موفق شده حدود ۵.۷۷ میلیون نسخه توسط کاربران کنسول نسل هشتمی مایکروسافت به فروش برساند.

۲- بازی Call Of Duty WWII

 

 

این بازی در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ عرضه شد موفق شد تا پایان سال ۲۰۲۰ بیشتر از ۶.۲۳ میلیون نسخه از این بازی را روی کنسول ایکس باکس به فروش برساند.
اگر نگاهی به تاریخچه سری Call of Duty داشته باشیم، می‌توان با جرات گفت که این مجموعه بیش‌تر برای ارائه یک بخش داستانی عالی شناخته شده و خیلی‌ها با ماموریت‌های فراموش‌نشدنی آن خاطره دارند.
سازندگان موفق شده‌اند با خلق یک سری صحنه‌های سینمایی، از انفجار قایق‌ها گرفته تا تکه پاره شدن سرباز‌ها در اثر انفجار و برخورد تیر، آن عمق فجیع بودن این نبرد را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشند و افتتاحیه‌ای عالی برای بازی خودشان رقم بزنند.

 

۱- بازی GTA V

 

تاریخ انتشار این بازی ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۳ بوده است.
در این نسخه از بازی جزئیات گرافیکی بازی اصلی کاملاً ارتقا یافته است ، و امکان تجربه بازی به صورت شخصی نیز وجود دارد .
همچنین تجربه این بازی به صورت آنلاین یکی دیگر از دلایل استقبال مخاطبان بوده است .
تا به امروز این عنوان موفق شده ۸.۷۲ نسخه از این عنوان را به فروش برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *