مجله بازی, اخبار

احتمالا تاریخ انتشار بازی Scorn تا سال 2022 به تاخیر افتاده است

تاریخ انتشار بازی Scorn

بازی Scorn، عنوان شوتر اول شخص و ترسناک استودیوی Ebb Software، که سال گذشته برای دومین بار از آن رونمایی شد را، به خاطر دارید؟ این بازی که ابتدا در سال 2014 معرفی شده بود، حال قرار است تا به عنوان یکی از بازی‌های انحصاری کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت یعنی Xbox Series X/S عرضه شود. عنوانی که در تلاش است تا یک دنیای عجیب و غریب و خاص را که برگرفته از آثار H.R.Giger است را، پیش روی مخاطبان خود قرار دهد.

اگرچه قبلا ادعا شده بود که این عنوان برای عرضه در سال 2021 برنامه ریزی شده، اما به نظر می‌رسد که انتشار بازی به سال بعدی میلادی موکول شده است. بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر Kepler Interactive، که به عنوان ناشر بـا استودیویEbb Software  همکاری می‌کند، بازی Scorn را به عنوان یکی از بازی‌هایی که در سال 2022 میلادی عرضه خواهد شد، طبقه‌بندی کرده است. در این بیانیه ذکر شده:” سال 2022 میلادی شامل عناوین مورد انتظاری مانند Sifu، ساخته‌ی استودیوی Sloclap، عنوان Scorn، ساخته‌ی استودیوی Ebb Software، Tchia، ساخته‌ی استودیوی آواچب (Awaceb)، Tankhead، ساخته‌ی استودیوی آلفا چنل (Alpha Channel) و یک عنوان معرفی نشده از استودیوی A44 خواهد بود.”

بهتر است توسعه دهندگان هر چه سریع‌تر در مورد تاریخ عرضه‌ی قطعی بازی شفاف سازی کرده یا اینکه، تاخیر زمان انتشار آن را به صورت رسمی تایید کنند. به هر حال، طی سال جاری اخبار بسیار کمی از بازی Scorn منتشر شده و از طرفی با توجه به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، احتمالا روند توسعه‌ی بازی با موانعی رو به رو شده است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.