اخبار, مجله بازی

بازی‌های رایگان ماه آگوست سرویس Xbox Live Gold مشخص شدند. دو بازی رایگان هم اکنون در دسترس هستند.

سرویس Xbox Live Gold

Darksiders 3، Yooka-Laylee و چند عنوان دیگر، طی ماه آگوست برای مشترکان سرویس Xbox Live Gold ، به صورت رایگان در دسترس قرار خواهند گرفت.

بالاخره ماه آگوست فرا رسید. بنابراین بازی‌های جدیدی برای سرویس‌های Xbox live Gold وGame Pass Ultimate هم اکنون به صورت رایگان، در اختیار مشترکان قرار گرفته‌اند. عناوین رایگان ماه آگوست سرویسXbox Live Gold، دو بازی از عناوین کنسول Xbox One و همچنین دو بازی قدیمی‌تر که از طریق قابلیتBackward Compatibility قابل اجرا روی کنسول‌های جدید هستند را، شامل می‌شود. در حال حاضر، مشخص شده است که بازی‌های Darksiders 3، Lost Planet 3، Yooka-Laylee و Garou: Mark Of The Wolves برای ماه آگوست در نظر گرفته شده‌اند و تا پایان این ماه، می‌توان آنها را به لیست بازی‌های خود اضافه کرد.

عنوان Darksiders 3 که توسط استودیوی Gunfire Games توسعه یافته، یک بازی در سبک Action-RPG است که مخصوصا برای آن دسته از افرادی که دلشان برای روزگاری که عناوین جهان باز بر صنعت بازی‌های ویدئویی حکمرانی نمی‌کردند، تنگ شده، قطعاً جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت. به عنوان یک بازی اکشن خطی‌تر نسبت به سایر بازی ها، Darksiders 3 سبک مبارزاتی مانند سری بازی‌های Souls را در خود پیاده کرده که به طرز غافلگیرکننده‌ای، سخت و چالش برانگیز است.(و گاهی اوقات این موضوع، به تجربه‌ی شما از بازی لطمه می‌زند.) در عین حال، بازی در ارائه‌ی یک اتمسفر خاص و منحصر به فرد عالی عمل می‌کند. هر چند این بازی،  قطعا ضعیف‌ترین عنوان در مجموعه بازی‌های Darksiders محسوب می‌شود، اما باز هم ارزش یک بار امتحان کردن توسط خودتان را دارد.Darksiders 3 تا پایان ماه آگوست برای همه‌ی مشترکان سرویس Xbox Live Gold، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

بازی Yooka-Laylee، در حقیقت جانشین معنوی عنوان Banjo-Kazooie به شمار می‌رود و به خوبی نیز، دینِ خود را نسبت به فرمول به کار رفته در عناوین پلتفرمر کلاسیک، ادا کرد. Yooka-Laylee یک بازی پلتفرمر خاطره انگیز محسوب می‌شود که برای جستجوی تک تک نقاط نقشه‌ی خود، پاداش‌های متفاوتی را برای بازی بازان در نظر گرفته بود. هر چند بازی Yooka-Laylee ویژگی جدیدی را به این ژانر محبوب اضافه نکرد، اما هنوز هم یک عنوان لذت بخش، با شخصیت‌ها و دنیاهای مختلف و رنگارنگ است که به احتمال زیاد، توجه خواهر یا برادر کوچکتر شما را به خود جذب خواهد کرد. عنوان Yooka-Laylee از تاریخ 16 آگوست تا 15 سپتامبر، در دسترس قرار خواهد گرفت.

شما برای وارد شدن به دنیای بازی Lost Planet 3، نیاز به هیچگونه اطلاعی از وقایع نسخه‌های گذشته ی این مجموعه ندارید. به عنوان یک مقدمه برای نسخه‌ی اول این فرانچایز، بازی Lost Planet 3، داستان ماجراجویی شخصیت اصلی داستان یعنی Jim Payton را برای حل مشکل کمبود انرژی زمین، روایت می‌کند. Lost Planet 3 یک بازی اکشن خطی است، اما محیط‌های هر مرحله تا حدودی جهان باز طراحی شده‌اند و در بین مبارزات سوم شخص بازی، اجازه‌ی گشت وگذار در محیط را به گیمر می‌دهد. متاسفانه، همانند بازی Darksiders 3، عنوانLost Planet 3 نیز، ضعیف‌ترین بازی در مجموعه‌ی خودش محسوب می‌شود. این بازی نیز تا تاریخ 15 آگوست، به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

Garou: Mark Of The Wolves بخشی از مجموعه بازی‌های مبارزه ای Fatal Fury به حساب می‌آید که چیزی در حدود 12 مبارز مختلف را برای بازی کردن، در اختیار شما می‌گذارد. این عنوان در اصل، برای کنسول Neo Geo در سال 1999 عرضه شد. اما در سال 2009 نیز، توسط سازندگان برای کنسول نسل هفتمی Xbox 360 نیز منتشر گردید. این عنوان از تاریخ 16 آگوست تا 31 آگوست، در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

  • Darksiders 3 – August 1-31
  • Yooka-Laylee – August 16- September 15
  • Lost Planet 3 – August 1-15
  • Garou: Mark Of The Wolves – August 16-31

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.