مجله بازی

حافظه‌ جانبی Xbox Series X احتمالا در مدل‌های ۵۰۰ گیگابایتی نیز عرضه خواهند شد

حافظه‌ جانبی Xbox Series X

اخیرا وبسایت فرانسوی Xbox Squad گزارش داده است که کمپانی مایکروسافت برنامه دارد حافظه‌ جانبی Xbox Series X را  در مدل‌های ۵۰۰ گیگابایتی نیز به بازار عرضه کند. طبق گزارشی که از منبع منتشر شده است، هدف کمپانی مایکروسافت این است که این حافظه‌های جانبی را با قیمت ۱۲۵ پوند (۱۷۲ دلار) به بازار عرضه کند.

البته با در نظر گرفتن مالیات (که در کشورهای مختلف متفاوت است) گزارش‌ها حاکی از آن است که ممکن است این حافظه‌های جانبی نهایتا با قیمتی بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ پوند (۲۰۶ تا 234 دلار) به دست مشتری برسد. مدت کوتاهی پس از این که وبسایت Xbox Squad این گزارش را منتشر کرد، فهرست داخلی آن توسط یک منبع معتبر به وبسایت مذکور اعلام شد. به ادعای وبسایت Xbox Squad، مایکروسافت مدل ۵۰۰ گیگابایتی حافظه جانبی Xbox Series X و Xbox Series S را در چهاردهم نوامبر سال جاری (۲۳ آبان) به بازار عرضه خواهد کرد.

البته این گزارش فعلا در سطح شایعه است و نمی‌توان با قطعیت آن را تایید کرد. با این حال، با توجه به این که کمپانی سونی دست بازیکنان PS5 را برای انتخاب SSD جانبی باز گذاشته است، ممکن است مایکروسافت نیز به این فکر افتاده باشد که بهتر است گزینه‌های بیشتری را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. به هر حال، احتمالا به زودی اطلاعات رسمی و دقیق‌تری در مورد این موضوع از سوی مایکروسافت منتشر خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.