رویـه ارسـال کـالـا

ارسال سریع و مطمئن کالا ها یکی مهم ترین اهداف هر فروشگاه اینترنتی است. به همین دلیل یکی از اولویت های فروشگاه نخل مارکت محیا کردن روش های مطمئن و سریع برای ارسال کالا‌ها برای خریداران است.فروشگاه نخل مارکت پس از ثبت سفارش تلاش می کند تا در سریع ترین زمان ممکن کالا را برای شما ارسال کند. ارسال کالا بین 24 تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش صورت می گیرد. پس از ثبت سفارش، نوع ارسال و زمان رسیدن کالا به دست خریداران وابسته به انتخاب روش پستی است.شما می توانید در صفحه تسویه حساب و در بخش حمل و نقل روش ارسال کالا را انتخاب کنید. ما در نخل مارکت برای بهینه کردن روند ارسال از 3 روش ارسال استفاده می کنیم که بر اساس مکان شما متفاوت می باشد:

آیکن پست پیشتاز

پست پیشتاز

به وسیله پست پیشتاز ارسال کالا به تمام شهرها و روستا‌های کشور امکان پذیر است. در این روش، کالا پس از 3 تا 5 روز به دست شما می رسد.

vizhe

پست ویژه

پست ویژه تنها در استان خوزستان و شهر‌های تهران، اصفهان، اراک، قم و خرم آباد امکان پذیر است. در این روش کالا تنها پس از 48 ساعت به دست شما می رسد.

sadex

پست شادکس

پست شادکس با ارسال هوایی کالا‌ها، به تمامی نقاط کشور سریع ترین زمان رسیدن کالا به دست مشتری را تضمین می کند. این پست به بهترین روش ممکن کالا‌ها را بسته بندی می کند و از امنیت بالایی برخوردار است. هزینه ارسال این پست به صورت پس کرایه حساب می شود.

ما در نخل مارکت برای تضمین امنیت بسته بندی کالاهای ارسالی از لفاف و ضربه گیر اضافه در بسته بندی کالا استفاده می کنیم که همین امر باعث اختلاف قیمت جزئی بین مبلغ پرداختی شما و مبلغ موجود در رسید پستی می شود.